Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyny, #rozowepaski, kobiety,
Gdzie w #warszawa sa bezpieczne miejsca do biegania? Chcialabym zaczac biegac. Moge to robic rano miedzy 6-7 lub wieczorem 18-19. Jednak jedna rzecz ktora mnie powstrzymuje to strach przed byciem zaatakowana. Nie mam z kim biegac wiec biegajac samemu troche sie boje. Nigdzie nie ma bezpiecznych miejsc a Polska to nie Szwajcaria. Tyle sie dzieje ze chyba kupie noz i gaz zeby ktos na mnie nie napadl. Gwalt w lasku i inne napady na ludzi napawaja mnid strachem. Boje sie wyjsc sama wieczorem. Nawet nie ma u nas muzlumanow a i tak czuje sie niebezpiecznie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Zależy, gdzie mieszkasz, ale wydaje mi się że przy większości szkół znajdziesz bezpieczną bieżnie gdzie możesz pobiegać. Ja zawsze lubiłem biegać na stadionie na Agrykoli. Wzdłuż lewego i prawego brzegu Wisły w okolicach centrum zawsze dużo osób się kręci.
Jak wolisz z kimś to jest sporo grup, gdzie możesz się z kimś umówić na regularne treningi: fb, gumtree.
@AnonimoweMirkoWyznania: Były głośne incydenty to prawda, i to w samej Warszawie.

Bezpieczniej byłoby Ci biegać po chodnikach przy tłocznych miejscach jak Centrum.

Jeżeli trzeba Ci narzędzi, to paralizator, chowany nóż, gaz pieprzowy.

Ale najlepszym zabezpieczeniem jest facet na wyłączność. ()
Peregrine: Może to bait, ale problem jest rzeczywisty.

Tak na marginesie: Polska to najbezpieczniejszy dla kobiet kraj w EU
http://fra.europa.eu/en/publications-and-resources/data-and-maps/survey-data-explorer-violence-against-women-survey
(choć akurat Szwajcaria w tym zestawieniu nie jest ujęta)
Więc jeśli tutaj nie czujesz się bezpiecznie, to bardzo trudno o miejsce, gdzie byś miała więcej powodów by się tak czuć.

To powiedziawszy, zbiry są wszędzie. I bardzo dobrze, gdy ktoś chce unikać potencjalnie niebezpiecznych sytuacji. Bieganie to czynność wykonywana regularnie, nierzadko