Wpis z mikrobloga

@Ferengi:

Bo widzisz, sęk w tym, że to weganom przeszkadzają wszyscy jedzący mięso i na siłę chcą im przekonwertować


Widzisz, ludziom sprzeciwiającym się morderstwom przeszkadzają wszyscy mordercy i na siłę chcą im wmówić, że ich światopogląd jest jedyny i słuszny. Jakaż arogancja!

Ależ to zaskakujące, że jeśli ktoś uważa jakiś proceder za niemoralny, będzie namawiać innych do zrezygnowania z niego.
  • Odpowiedz
Bo widzisz, sęk w tym, że to weganom przeszkadzają wszyscy jedzący mięso i na siłę chcą im przekonwertować.


@Ferengi: bo widzisz, sęk w tym że ci anty-weganie przeszkadzają wszystkim jedzącym co chcą i na siłe (lub spamując internet) chcą innych przekonwertować

elo, pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Ferengi: Chyba nie możesz ot tak sobie wnioskować, że WSZYSCY weganie są szaleni. Wiem, że jesteśmy w Internecie i nikt ci nie broni aż tak uogólniać, ale świadoma zmiana nawyków żywieniowych nie musi przekładać się w żaden sposób na zdrowie psychiczne. Zresztą tak jak wspomniałem - znam wegan, którzy są moim zdaniem normalni. Zapoznaj się może z jakąś listą znanych osób, które nie jedzą produktów pochodzenia zwierzęcego. Nie wiem na
  • Odpowiedz
@jarzabek: po co z nim dyskutować.

Z weganami na wykopie jest jak z homoseksualistami. Wykopki mimo, że żadnego nie znają to wiedzą, że homosie wpadają w ślinę na ulicy, ruchają się w krzakach, a w piątkowe wieczory gwałcą dzieci w piwnicy.

Tak samo masz z weganami, wykopki siedzące 24/24 7/7 w domu wiedzą, że weganie zwyzywają cię na ulicy za jedzenie różka, a na rodzinnym obiedzie naplują ci w ryj
  • Odpowiedz
Bo widzisz, sęk w tym, że to weganom przeszkadzają wszyscy jedzący mięso i na siłę chcą im przekonwertować


@Ferengi: Tak, wegańskie komando wpakuje ci na chatę i skonfiskuje pasztet z lodówki i nakarmią cię hummusem. Lecz się chłopie z paranoi, może jeszcze nie jest za późno.
  • Odpowiedz
@Ferengi: Co? xD
Nie pisałem nic o morderstwach zwierząt, tylko o mordowaniu ludzi. Kolejny przykład na tę rzekomą wyższość intelektualną mięsożerców ( ͡° ͜ʖ ͡°). Prostego komentarza nie zrozumiałeś.
Geniuszu, nawiązywałem do argumentu "niech nie zaglądają mi do talerza i nie przekonują do swoje światopoglądu".

Tę samą niechęć, jaką ty odczuwasz w stosunku do wegan, mogą odczuwać pedofile wobec tych, którzy pedofilię piętnują. To bardzo dobra
  • Odpowiedz