Wpis z mikrobloga

O jak mnie ciężko #!$%@? przyzwolenie w środowisku kierowców ciężarówek na chlanie wódy podczas pauz weekendowych i każdej najmniejszej nawet okazji. Pojmujecie to Mircy? 40 ton i za kierownica wczorajszy Janusz po wódzie!
Jeszcze dumni są z tego, a jak zwrócisz uwagę to zostajesz konfidentem, sprzedawczykiem i masz się zająć swoim życiem.
No #!$%@?! Argumenty Januszy najczęściej są takie:

1. Wytrzeźwieję to dopiero ruszę.
2. Znam swój organizm, nikt mnie nie musi pouczać.

Zdjęcie nie moje. Jedno z wielu pojawiających się na grupie kierowców pojazdów ciężarowych. Tak, jest to powód do chwalenia się w tym środowisku.

#motoryzacja #transport #bekaztransa #samochody
DeXteR25 - O jak mnie ciężko #!$%@? przyzwolenie w środowisku kierowców ciężarówek na...

źródło: comment_2Hbs5l2juNMlEeu81zecpeqGA0E5st6d.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DeXteR25: @c1nu: @xspeditor: wg mnie OP ma dużo racji. Mam doświadczenie (niewielkie - ok 2 miesiące) jako spedytor w januszowej małej firmie, z 10-15 tirów, nie pamiętam dokładnie bo kilka lat temu to było. Jak kierowcy mieli choć troche wolnego czasu to od razu wóde walili i to do porzygu i to nie tylko jak mieli 2 dni wolnego przed sobą.
Najbardziej pamiętam sytuacje jak akurat
  • Odpowiedz
@tianky: No nie wiem, od malutkiego chłopca mam styczność z kierowcami i jakoś nikt się tak nie zachowywał. Ale to może przez to ze to porządni kierowcy których każdy chce zatrudnić. U siebie w firmie tez mam takich z którymi nawet nie muszę się zastanawiać czy mogą w Pon jechać. Często w lecie w sobotę przy pracy przy autach ( mycie etc ) palimy grilla i coś tam pijemy i
  • Odpowiedz
  • 0
@xspeditor Szkoda że nie nagrałem ostatniego weekendu jaki spedzilem na parkingu. Pokazalbym Ci #!$%@?. Nie odroznilbys tych kierowców od dworcowej patologii. Prawda jest taka że wielu chleje i jeszcze się tym szczyci.
  • Odpowiedz