Wpis z mikrobloga

@dorotka-wu chcialam sie powstrzymac od komentarza, ale az mnie cos ruszylo. Nie wiem kto tu kogo wystawia, ale kompletne olanie mnie ze wzgledu na wizytę u niebieskiego, zostawienie z powrotem na wlasna reke jest chyba malo koleżeńskie, nie uwazasz?
@dorotka-wu ale umowa to chyba umowa, chcialas jechac razem to jednak fajnie by bylo ten czas spędzić razem, a nie wymyslac jakies alternatywy dla mnie na powrot. Ale ja nie bede prowadzila dyskusji na forum, sama dobrze wiesz jak ustalas plan na targi na początku, a co wyszlo teraz.
@radzio541: Radosław, jak już zadajesz takie pytania to wołaj wszystkich myśliwych i stażystów z naszego koła łowieckiego "Darz Mirko": @100piwdlapiotsza, @ak_kubel, @czteropak, @dorotka-wu, @DZIK_Kirex @Gimbazjon303, @kaczor, @kashmirowa, @kruszon71, @Mazur88, @mistrz_tekkena, @pitterka, @radzio541, @shimmy, @Smauga, @stawros35, @VVadera.
Jeśli ktoś został na tą listę wciągnięty a nie jest myśliwym lub też kogoś pominąłem to przepraszam. Jak już
@radzio541: Ja nie jadę - mam za daleko i nie mam czasu. Nigdy nie byłam na tych targach. Za to byłam chyba z trzy razy na expo hunting w Sosnowcu (bardzo polecam!) i raz na hubertus expo (odniosłam wrażenie że mniejszy rozmach jest niż na expo hunting ale też ok).
@Nitro_Express: Jest takie koło "Darz Mirko"?( ͡° ͜ʖ ͡°)