Wpis z mikrobloga

Czy ktoś zna udany przypadek zwiazku albo małżeństwa z kobieta choleryczka? Przede wszystkim interesuja mnie przypadki facetow flegmatykow.. Da sie z taka osobą wytrzymać albo poskromic?
Nie wiem co robic, mam taka dziewczyne i chwilami cierpie, bo czepia sie rzeczy, ktore ja co najwyzej bym zbyl wzruszeniem ramion. Potrafi byc zlosliwa za drobne rzeczy.
Jestem w kropce, bo moja mama tez byla choleryczka i nie wiem na dobra sprawe, ze w zwiazku z kobieta moze byc inaczej. Czesem mam mysli, ze po prostu tak jest, to jest naturalne i trzeba to znosic.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski #rozowypasek #niebieskipasek
  • 19
niby da się przeżyć ale po co się męczyć skoro można znaleźć kochaną żonę?


@Richard_Bachman: No wlasnie nie wydaje mi sie to takie proste. Boje sie, ze moze bede mial kogos wyrozumialego, ale bedzie mial wady, ktorych moja obecna nie ma.
mieszkałem, na początku było ciężko, ale małymi krokami doszliśmy do naprawdę super relacji, bez zbędnych spin itp.


@ChristianStalker: No widzisz, a ja jej nie mogę namówić na mieszkanie przed ślubem. Chyba dużo ryzykuję?