Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki co tu robić. Jestem z dziewczyną razem już około 3-4 lat, studiujemy razem i zawsze mieliśmy bardzo dobry kontakt. Po roku zamieszkaliśmy razem, wszystko się dobrze układało aż zaczęło mi iść gorzej na studiach (jestesmy na jednym kierunku). Zaczęlismy się czasem kłócić w końcu przed świętami przyjaciółka zaproponowała jej że ma wolny pokój i może go bez problemu wynająć a nawet jej to doradza. Mój różowy przekonywał mnie do tego pomysłu argumentując to niższymi rachunkami i nie pakowaniem kasy w "obce mury" ostatecznie na to się zgodziłem.Wróciłem do rodziców, zgodnie ze wcześniejszymi przekonywaniami miałem móc ją odwiedzać kiedy chce- miało być tak jak dawniej..Po wyprowadzce (w której pomagałem) zaczęły się balangi przy winku z przyjaciółką (silne i niezależne), ze mną kontakt coraz gorszy za to dla niej zawsze ma czas. Ostatnio mowiła że oddzwoni po czym nie odzywała się 2 dni, kiedy ja wykonałem 1 krok żeby dowiedzieć się co się stało i czemu tak się zachowuje stwierdziła że to moja wina, jest zmęczona i nie ma teraz czasu na rozmowę (jak zwykle). Nie wiem co robić ,jak ratować sytuację ? Zastanawiam się czy skończyć z tym wszystkim a może starać się to wszystko naprawić (z pewnościa wkradła się rutyna) ? Kiedy mieszkała w innym pokoju jeszcze przed naszym wspólnym zamieszkaniem zawsze się cieszyła i wręcz wyczekiwała mojego przyjścia, ja również od rana myślałem kiedy ją zobaczę.
#zwiazki #feels #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 85
  • Odpowiedz
@zwiazkowicz: Oczywiście, że się podniesiesz, zawsze się podnosimy :)

Przez 3 lata życia spędziałem z nia prawie każdy dzień, spędziłem wiele chwil.


I to było problemem, stałeś się od niej zależny, jest Twoim światem, a nie zadbałeś o siebie, swoją psychikę i swoje pasje - dlatego Ci jej brakuje, czujesz pustkę po odejściu człowieka z którym spędzałeś prawie każdy dzień. Jeśli ten związek się skończy, to skup się bracie na
  • Odpowiedz
Mirki nie wiem jak odpisać jako OP ale to ja, dziś się chyba z nią spotkam. Bardzo ją Kocham i Tęsknie, może to głupie ale tak czuje.


@zwiazkowicz: To nie głupie, po prostu masz jakieś uczucia, których ona raczej już nie ma. Jeśli chcesz się z nią spotkać to przede wszystkim powinieneś ochłonąć z emocji, bo póki co mam wrażenie, że jest ich w Tobie bardzo dużo. Ochłoń i dopiero
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania zateskni, ale teraz miej to w dupie, spróbuj nadgonic studia i cisnij hobby... Masz czas na ozenki i ona sobie to uświadomiła. Chcę pewnie zobaczyć jak to bd z kimś innym i jaki jest inny boleć... Później będzie wypisywać/wydzwaniac ale tobie się już odechce
  • Odpowiedz
Bozyszcze nastolatek: dziewczyna Cie już nie chce, ale nie potrafi Ci tego powiedzieć wprost bo jest dziewczyną.
Zachowaj się jak facet i zerwij z nią i zacznij się spotykać z innymi. Jest to sposób który daje największą nadzieje
na to, że po jakimś czasie zatęskni i wróci

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
@zwiazkowicz: Umow sie z nia i szczere porozmawiaj. Niestety raczej nic z tego nie bedzie. Jezli laska mieszkala z Toba pare lat jak rozumiem i nagle sie wyprowadza bo bedzie taniej to juz cos jest nie halo. Jak do tego dochodza problemy z kontaktem to tym bardziej. Jak znam takie przypadki to pojawia sie slowa: " ja juz tego nie czuje co dawniej", "nie wiem czy jeszcze Cie kocham", "
  • Odpowiedz
najlepiej przeleć tę koleżankę to wzbudzisz zazdrość i wszystko wróci do normy


@e_bob: @jurek-xd: raczej nie mój typ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Yssuna: jak najbardziej dziś to nie ma sensu. Mirabelko sam tego nie naprawie, dobrze będzie pogadać
  • Odpowiedz