Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam, czy byliby chętni w #poznan na pokopanie piłki na hali? Czysto amatorsko oczywiście, bo sam już piłki przy nodze ze 2-3 lata nie miałem, a wcześniej to też było jedynie weekendowe granie.

Co do miejsca, to dla mnie najlepsze byłyby Winogrady ( ͡º ͜ʖ͡º) Widzę, że na os. Pod Lipami można wynająć salę w szkole, ciekawe jak z terminami i ceną.

Wołam #poznanpilkekopie - może tym razem by się udało.
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzwoniłem do Zespołu szkół na os. Pod lipami. Jest możliwość wynajęcia sali w poniedziałki o 19.30 na 1,5h (albo mniej) 130zł/h.
Szkoły na Wichrowym wzgórzu i kosmonautów zajęte.

  • Odpowiedz
@Yaggar: Jaki rozmiar sali? Gra na 1h to mało, zanim się wszyscy zbiorą rozgrzeją itp. to mija 15min (przy dobrych wiatrach), na 1,5h to tak optymalnie. Mogę iść nawet dzisiaj.
  • Odpowiedz
@Yaggar: @pwone: można grać na zmiany, po ~4 osoby i powiedzmy, że po 5-8 minut czy tam "do bramki" ( ͡º ͜ʖ͡º) wszak to miałby być fun ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@vaxx: Tudzież 3 ekipy i mecze po 20min, żeby się nie udychać za motzno :).
@pwone: Jutro podjadę pod szkołę i zobaczę, jak to wygląda dokładnie, bo serio nie wiem, która wg pani jest ta duża sala
@wucio: Jeśli się zdeklarujemy to mogę na następny poniedziałek umówić. 15 osób wg mnie byłoby ok - 3 ekipy powiedzmy po 5 i za te 1,5h wyjdzie nam jakieś
  • Odpowiedz