Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam, czy byliby chętni w #poznan na pokopanie piłki na hali? Czysto amatorsko oczywiście, bo sam już piłki przy nodze ze 2-3 lata nie miałem, a wcześniej to też było jedynie weekendowe granie.

Co do miejsca, to dla mnie najlepsze byłyby Winogrady ( ͡º ͜ʖ͡º) Widzę, że na os. Pod Lipami można wynająć salę w szkole, ciekawe jak z terminami i ceną.

Wołam #poznanpilkekopie - może tym razem by się udało.
  • 54
  • Odpowiedz
@vaxx: Jak coś to wołaj może namówię jakiś kumpli a pod lipami pasuje mi mega, tylko pracuje zmianowo więc nie mogę się jakoś z góry na jakiś dzień pisać.
  • Odpowiedz
@vaxx: Tak na lato -> na wichrowym wzgórzu jest wymiarowa murawa, można by też się podpytać jak się ciepło zrobi, bo czasem widywałem tam grające zbieraniny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vaxx: Ja chętnie pogram, więc jak coś ogarniesz to wołaj. Ale jestem mocno w temacie i w Poznaniu o hale dość trudno w cenie do 15zł/h/os. Wuchta wiary gra i terminy porezerwowane. Na szczęście niedługo wiosna, więc na orliki można wyjść.
  • Odpowiedz
@vaxx: O orliki zdecydowanie łatwiej niż o hale. Na TKKF Winogrady jest pełnowymiarowe boisko, przeważnie puste. Jak się zbierze 22 mirków to można pograć praktycznie o każdej porze.
  • Odpowiedz