Wpis z mikrobloga

@Wiedmolol: Dziwny, ale pierwszy odcinek i motyw siedzenia w klatce był bardzo ciekawy. Oby CGI było lepszej jakości bo pewnie większość 2 sezonu będzie się działo w innych wymiarach.
@Wiedmolol:

ignorantów


Czemu od razu ignorantów? Zakończenie nie potrafi się obronić samo, i było bardzo bardzo mocno naciągane. Pierwsze 7 odcinków naprawdę trzymało poziom, ale na 8 zawiodłem się mocno. Przy tej scenie z


Dostałem największego cringe od dawna. Ok, cały serial jest bardzo nieoczywisty, i występuje w nim duży element paranormalny, ale to było po prostu oderwane od rzeczywistości w ten zły sposób. Jeszcze tylko brakowało, żeby wszyscy w kafejce
@kocham_jeze: Miałem na myśli ludzi, którzy wystawiają temu serialowi oceny typu 1 czy 2 bo np. go nie zrozumieli i wg nich serial jest bez sensu bo nic się nie wyjaśniło i zadają na necie pytania czy w końcu


Takim ludziom to zostają tylko popularne seriale jak TWD czy Suits bo przecież cokolwiek co stawia jakieś pytania i nie daje oczywistych odpowiedzi jest dla nich za trudne.

Nie podobało ci się
@Wiedmolol: nie no, zgadzam się. serial był mega wciągający, i podoba mi się to, że stawia na końcu pytanie i pozostawia wątpliwości. nie jestem tylko do końca przekonany do sposobu, w jaki to robi. ale im dłużej minęło od obejrzenia go, tym jakoś bardziej mi sie podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)