Wpis z mikrobloga

Panowie i Panie pytanie odnośnie projektora. Czy dostanę coś lepszego za 1600zł (może być używka) niż BENQ MX507 ? Ponieważ ten rzuca obraz bardzo kwadratowy i dość mały, zważywszy że obraz rzucam z odległości 3m.

Miałem wcześniej EPSONa EH-TW5300 i musze przyznać że był świetny, ale obecnie nie stać mnie na kolejny wydatek ok 2,5k.

#projektor #projektorboners #projektory #pytanie
Pobierz CarlosIrwinEstevez - Panowie i Panie pytanie odnośnie projektora. Czy dostanę coś lep...
źródło: comment_yKf0oN5ueJj4OHH2Ly4UHVY9duvkOgOz.jpg
  • 18
@Carlos_Irwin_Estevez: Optoma h100 to nie fullhd.

Epson bardzo ciekawy, żywotna i tania lampa. Epson podobno przez technologię 3lcd nie ma tak dobrej czerni i trzeba stosować raczej szary ekran do niego, z tego co słyszałem bo na oczy go nie widziałem.
zalinkowałeś projektor za 15,5k nie wiem czy taki tani :D
Gdybym miał wybierać pomiędzy tym używanym epsoem a infocus to wybrał bym raczej epsona.
Na + epsona w porównaniu nawet
@ElCidX tak jak pisalem. Ja juz mialem tego epsona tylko rodzina go zalala i niestety przepadl. Rzucalismy obraz na.... scianie, bialej (zwyklej scianie, zwykla biala farba, tylko dobrze wyszpachlowana) i obraz byl (jak na moje wymagania) swietny (rzucane oczywiscie full hd). Bylem z niego mega zadowolony, byl cichy aczkolwiek to nie wymog ale mial swietna regulacje trapezowa i zooma. Teraz mialem tego benq o ktorym pisalem to juz lekka pikseloza mimo sporo
@Carlos_Irwin_Estevez: No to w takim razie epson, to aż tyle na nim oglądasz? Raczej starczy na dłużej. Załóżmy oglądanie w eko, i powiedzmy że lampa wytrzyma 5000 godzin, to w skali roku daje to ponad 13,5 godziny dziennie, więc tyle raczej nie chodzi :)

A jakim sposobem rodzina zalał projektor, skoro zazwyczaj jest pod sufitem? :)

A zamiast ściany polecał bym ekran nawet stały, albo pomalować ścianę jakąś lepszą farbą i
@ElCidX ogladalem w normal bo tez chodzil w dzien i zalezalo nam na jasnosci.

Nie mialem go podwieszonego, to dosc dziwaczne poddasze i stal sobie z boku na stoliku (wpiety chomecast wiec nie musialy leciec kable z tv czy pc). Jedna z kobiet polozyla obok caly dzban napoju no i skonczylo sie bez ogladania tego wieczora.

I jasne. Wkran na pewno zakupie, tylko odkladalem na taki wypasiony z pilotem zeby mozna go