Wpis z mikrobloga

Z tej całej dziennej afery szalenie nie podoba mi się to że ogromna część mirków walcząca o jakiś poziom tak naprawdę jedyne co robi to obraża innych, więc sama nie ma nic wspólnego z tym wymaganym przez siebie wyższym poziomem. Ktoś nie wrzuca super contentu? Bźdźągwa, intelektualne dno, #!$%@?, tępa dzida, dajesz raka, idź do psychologa. Super poziom bulwo. Szkoda że nie da się czarnolistować samego siebie bo takie wykopki musiałyby zacząć robienie porządku od zablokowania samego siebie.

Mam nadzieję że tym razem widać xC
  • 52
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: Ale po co bóldupić ( ͡° ͜ʖ ͡°) content na dziennej i spoza #gownowpis też zazwyczaj nie błyszczy intelektem. Tym bardziej żałosne jest robienie masy screenów, przeglądanie aktywności innych wykopków, robienie z tego jakichśtam grafik i wpis pokroju "eh patrzcie na tych ludzi hehehehehh", a potem wstawia post z żalami na anonimowych, że ma życie do dupy, nic mu się nie chce, ludzie
  • Odpowiedz
@Moderacja:

Jest mój wykop do oglądania tego co obserwujesz.

Zaobserwować to ja sobie mogę #motoryzacja czy #programowanie. Powiedz mi proszę, skąd miałbym dowiedzieć się o istnieniu #podrugiejstroniebajora, #unknownnews czy #oldpostmanstories? Tylko i wyłącznie przeglądając mirko mam szanse trafić na tego typu (interesujące mnie) tagi. Pomijam już "jednorazowe" tagi dla nagłych wydarzeń, które szybko powstają i równie szybko znikają - jak się o nich dowiedzieć z "mój wykop"?

Są czarne
  • Odpowiedz
  • 0
@czekoladowy_kundel jak zdobywam jakieś plusy to jednak się te wpisy komuś podobają, a nie ja jedna mam taki pasek pod awatarem, różowy pasek na wykopie to żadna nowość.
Spora część moich wpisów jest głupia ale komuś się spodobały i to już takie wartościowania dawania plusów. Ktoś napisał coś ciekawego (a to bardzo względne) to miał plusy za ciekawostkę. Ja wrzucam hehe głupoty to mam plusy tylko za pasek xd wpis się
  • Odpowiedz
Zaobserwować to ja sobie mogę #motoryzacja czy #programowanie. Powiedz mi proszę, skąd miałbym dowiedzieć się o istnieniu #podrugiejstroniebajora, #unknownnews czy #oldpostmanstories? Tylko i wyłącznie przeglądając mirko mam szanse trafić na tego typu (interesujące mnie) tagi. Pomijam już "jednorazowe" tagi dla nagłych wydarzeń, które szybko powstają i równie szybko znikają - jak się o nich dowiedzieć z "mój wykop"?


@Belic: O tych tagach też możesz się dowiedzieć z Mój wykop - wpisy pod tymi tagami pojawią się w Mój wykop jeśli skomentuje je osoba, którą obserwujesz. Więc możesz na nie trafić bez przeglądania mirko.
Poza tym to co dla Ciebie jest ciekawe dla innych może być beznadziejne. Tak mikroblog działa, że trafiasz na różne treści, i ciekawe, i nieciekawe. Ty trafiasz na coś w stylu #postmanstories i się cieszysz, a ja trafiam na to samo i się nie cieszę, bo np. według mnie to grafomaństwo i mogę pisać, że poziom mirko jest beznadziejny, halo moderacja zróbcie coś, grafomani tam siedzą i zaśmiecają mirko. Ale tego nie robię, bo pamiętam, że na mirko są różne rzeczy. I nikt nie będzie dostosowywał mikrobloga na już dla jednej osoby, bo osób jest wiele i każdy lubi co innego.

"Nie ma obowiązku korzystania z naszych usług"? To jest ten "portal tworzony przez użytkowników"? Wy jesteście poważni czy to były
  • Odpowiedz
@Moderacja:

Nie tylko tagi można czarnolistować. Można również umieścić użytkownika albo domenę na czarnej liście.


Przecież linijkę niżej napisałem Ci, że blokowanie userów nie zdaje egzaminu dlaczego się do tego nie odniosłeś? I o jakim blokowaniu domen piszesz skoro cały czas mówimy o mikroblogu? Przestań
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia:

O tych tagach też możesz się dowiedzieć z Mój wykop - wpisy pod tymi tagami pojawią się w Mój wykop jeśli skomentuje je osoba, którą obserwujesz. Więc możesz na nie trafić bez przeglądania mirko.

Wciąż będę bardzo mocny ograniczony i nie będę miał możliwości odkrywania sam nowych treści. To ograniczanie możliwości na siłę.

Poza tym to co dla Ciebie jest ciekawe dla innych może być beznadziejne. Tak mikroblog działa, że trafiasz na różne treści, i ciekawe, i nieciekawe. Ty trafiasz na coś w stylu #postmanstories i się cieszysz, a ja trafiam na to samo i się nie cieszę, bo np. według mnie to grafomaństwo i mogę pisać, że poziom mirko jest beznadziejny, halo moderacja zróbcie coś, grafomani tam siedzą i zaśmiecają mirko. Ale tego nie robię, bo pamiętam, że na mirko są różne rzeczy. I nikt nie będzie dostosowywał mikrobloga na już dla jednej osoby, bo osób jest wiele i każdy lubi
  • Odpowiedz