Wpis z mikrobloga

Mój stary to fanatyk bitcoina. Pół mieszkania zaj**ne kartami graficznymi najgorsze. Średnio raz w miesiącu pali instalacje w całym bloku i trzeba dzwonić na pogotowie energetyczne. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem porażony prądem. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to od razu myślała, że poparzenia i kazała wyciągać okłady.
Druga połowa mieszkania zaj
na pudłami po kartach. Stary mówi, że po roku opchnie wszystko na allegro jako lekko używane. Byłem na tyle głupi, że pokazałem mu specjalne fora, zarejestrował się kręci gównoburze z innymi biciarzami o najlepsze koparki itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypieolić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wk*ił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu gtx'y 1080 jedzo guwno. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę Sztygar, za naj*nie 10k postów.

#pasta #bitcoin #heheszki #btc #kryptowaluty
  • 6
Druga połowa mieszkania zaj****na pudłami po kartach. Stary mówi, że po roku opchnie wszystko na allegro jako lekko używane.


@OseQ: To nielogiczne. Skoro jest fanatykiem bitcoina to zapewnie jest przekonany, że zarobi na nim kupe forsy więc nie będzie musiał robić #cebuladeals na allegro żeby zarobić pare groszy więcej.