Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No witam. Od jakiegoś czasu mam tak, że nie wiem co ze sobą zrobić. Wracam do domu o 16, oglądam coś na jutubach, sprawdzę to co mnie interesuje i koniec. Nie wiem co dalej robić. Czasem się czymś zajmę, coś ugotuję, z psem wyjdę, pójdę na basen, z psem wyjdę, cokolwiek. Ale nadal mam dużo czasu niespożytkowanego na który nie mam pomysłu i mógłbym leżeć i gapić się w sufit. Tyle, że oglądam byle co w internetach. Większość gier mam już dość, nowszych mi komputer nie uciągnie a na niektóre nie mam ochoty. No i tak mi czas #!$%@?, nawet mirko mi się nudzi po pół godzinie bo zdążę przejrzeć wszystkie tagi i gorące. No doradźcie coś.

#prokastrynacja #corobic #pytanie #pomocy #niewiemjaktootagowac #gownowpis

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Po pierwsze: po #!$%@? anonimowosc przy tak neutralnym pytaniu? W dupie sie juz powoli wszystkim przewraca, ciagle te anonimowemirkowyzannia w nowych wpisach.
Po drugie: znajdz sobie opie hobby. Najlepiej takie socjalne. Jakies kolka dyskusyjne, planszowki, sport druzynowy. Tak zebys sobie ogarnal znajomych z ktorymi mozesz w jakis rozwijajacy sposob spedzic czas.
@AnonimoweMirkoWyznania: To se znajdź kurde jakieś zainteresowanie, nie wiem.. Wykuj ze nóż, zacznij rysować, uprawiać sport jakikolwiek.. Albo znajdź znajomych lub drugą połówkę jak masz za spokojne życie. Zawsze też możesz przeznaczyć ten czas na samorozwój ( ͡° ͜ʖ ͡°)( )