Wpis z mikrobloga

@dzester: jeśli funkcje rowerowe w zegarku są zauważalnie gorsze niż w liczniku, to zdecydowanie licznik bo rower >> bieganie ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale jeśli są na tym samym poziomie to zegarek spełniłby więcej funkcji
@HumDebugger: Hmm, korzysta z tej samej aplikacji co M400 więc nawet jak nie dasz rady stworzyć w liczniku profilu z bieganiem to po synchronizacji możesz przez stronę zmienić kolarstwo na bieganie.
@AdamES: żart, do biegania wystarczy w zupełności telefon, nie biegam w ciężkich warunkach, a rowerem zdarza się to często, a wolę nie utopić telefonu, dlatego chcę licznik z gps. Przekonaliście mnie do M450 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HumDebugger: szukałem coś z gps do biegania i na rower - wybrałem garmina 230. Miałem brać m400, ale w ostatniej chwili się powstrzymałem bo nie miał funkcji roweru w przeciwieństwie do garmina. :-)
@HumDebugger: aktualnie 70% bieg bo przygotowuje sie na sezon rowerowy. Ale testowałem go w górach i po mieście jeżdżąc na rowerze i jest bardzo dokładny.
Poczytaj tę recenzje - to dzięki niej zakupiłem ten zegarek na bieganie i rower: https://www.forumrowerowe.org/topic/196496-liczniki-garmin-forerunner-230/
Dodam od siebie, że dodatkowym atutem są powiadomienia, a będąc na wyprawie rowerowej i mając telefon w plecaku można w szybki sposób odczytać sms, whatsapp czy zobaczyć kto dzwoni bez wyciągania