Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć mirkowe świry (ʘʘ)
#rozowepaski czy przeszkadzałoby Wam to, że chłopak który wpadł Wam w oko pracuje w #biedronka mając 23lata? Wstydziłybyście się przyznać przed koleżankami gdzie pracuje? Powiedzmy, że zarabia 1800-2600netto, dba o siebie, nie pije, nie pali, nie ćpa? Gdyby wszystko było ok, tylko ta praca, jest szansa na #zwiazki czy raczej nie?

2lata pracowałem na budowie u #januszebiznesu na czarno z chlejącą ekipą, wykłucałem się o należne mi pieniądze i rzuciłem to bo już miałem dosyć.

Dziękuje i zapraszam ponownie! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 79
  • Odpowiedz
@audiokoks: Po liczbie wulgaryzmów sądze że wpadłeś w stan psychozy. To pewnie z głodu bo wydałeś wszystko na piwko, pefrumy kurara dla lochy i paliwo do swojego kaszlaka. Nie martw się, zaraz będzie 10ty i nie będziesz musiał #!$%@?ć psich gówien spod słupa bo przyjdzie zasiłeczek xD
  • Odpowiedz
@audiokoks: Widzę, że masz kompleksy na punkcie dóbr materialnych. I jeszcze ocenia ludzi po tym czy mają auto xD Pewnie sam klepałeś bide i teraz musisz sie dowartościowach kupując lochom kurary i szoty w klubie xD
  • Odpowiedz
@b4rnab4: W twoim przypadku to byłoby jedyne zyciowe osiągnięcie. Nic nie masz. Nawet uszaty lump ma #!$%@? mieszkanie i jest w stałym związku. A ty? Jestes #!$%@? czymś mniej niż bonzo. Idź pogrzebać w śmietniku, może coś znajdziesz.
  • Odpowiedz
@b4rnab4: heh, no teraz przy wysypie prywatnych uczelni to niestety nie trudno o tempaka po studiach. Zresztą autor nie napisał, że nie studiuje. Mam koleżanke której chłopak nie ma nawet matury, ale jest bardzo inteligentny i ma dużą wiedze. Można z nim o wszystkim pogadać i przewyższa poziomem kolegów studentów. Pracuje teraz za granicą, ale jest w Polsce co miesiąc. Po prostu nie ma co oceniać ludzi dopóki się ich
  • Odpowiedz
@nika_blue: No ale mówiłem, tamta laska była pod wpływem swojej matki korpo grazyny która oceniała ludzi czy skończyli studia czy nie. Jeśli nie to jesteś tepy i nie znajdziesz pracy. xD Wstydziła się mnie przedstawić rodzinie i znajomym bo oni to są studenci i to zupełnie inny świat. A na końcu dodała, że inaczej patrzy się na magistra a inaczej na kogoś po maturze. xD
  • Odpowiedz