Wpis z mikrobloga

Jak wiadomo rozowe w 99% mowiac delikatnie nie przepajada za prawiczkami, zdaje sobie sprawe, ze istnieje 1 procent rozowych, ktorym to nie przeszkadza albo nawet jest to rzecz pozadana ale nie o tym mowa. Rownoczesnie rozowe sa w bardzo komfortowej sytuacji w ktorej moga dostac seks de facto na wyciagniecie reki. My niebiescy niestety tak nie mozemy. Rozumiem, ze rozowe nie potrafia wyobrazic sobie cierpien starego (20lv+) prawika, same zazwyczaj rozpoczynaly zycie seksualne bedac w licbazie. Dlaczego jednak nie potraficie drogie rozowe wykazac troche empatii i starac sie choc troche zrozumiec zdesperowanych starych prawiczkow. Zamiast potepiac pomysl pojscia na dziwki radzic wybrac dobra dziwke i spedzic milo czas. Postawcie sie na miejscu takiego starego prawika. Choc sie postarajcie postawic.
#tfwnogf #rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki
  • 14
@wyjde_z_przegrywu to znaczy, że co ? Że mamy dawać dupy z litosci ? Przecież to, że nie ruchales dziewczyny bedac z nią w zwiazku jest tylko twoja winą. Nie mamy takiego myślenia, że "a taki jest nieśmiały, prawiczek, przegryw, dam mu żeby poznał co to seks". My lubimy być adorowane, zdobywane, podrywane przez odważnych, pewnych siebie mężczyzn, poczuć się pożądane, bezpieczne i tak już zostanie w tej ludzkiej naturze.
@EndlessDream: a czy ja pisze o dawaniu dupy z litosci? Pisze, aby nie potepiac pojscia na dziwki. A co do reszty bzdur, ktore napisalas to bym ujal, ze reprezentujesz mizogonistyczne podejscie, dzialasz przeciwko kobietom i ich prawom. Pozadane i bezpieczne, a zarazem zdobywane, to oksymoron. Zdobywa sie zawsze falszem, pieniedzmi czy przemoca. Tak zdobywano swiat, i tak chcesz byc traktowana. Zdobywca nigdy nie bedzie Cie szanowal, tak jak kolonizatorzy nie szanowali
@wyjde_z_przegrywu hahaha, ale rakotworcza odpowiedź, chyba załapałam zarzutke.

Chodź sobie na dziwki, płać kase, współczuję ci ze nie jesteś przez żadną kobietę pożądany seksualnie, że nie uprawiasz zmyslowego seksu, że nie możesz poczuć tej niesamowitej satysfakcji z doprowadzenia kobiety do orgazmu i nie zasypiasz razem z nią po tym wszystkim. Dużo tracisz stawiając tylko o wyłącznie na mechaniczny seks z dziwką, mimo wszystko mam nadzieję, że poukłada ci się w życiu, ze
@EndlessDream: no i znowu mnie nie rozumiesz. Czy Ty zdajesz sobie sprawe jak czuje sie stary prawik? Bo ja sobie zdaje, dlugo nim bylem. Zdobywanie mowisz? Dam Ci porownanie historyczne znowu, uprawiajacy seks od licbazy dynamiczmiak jest jak Wielka Brytania czy Francja za czasow swietnosci, a prawik to Polska z czasow zaborow. Jak prawik pochodzi na dziwki to wroci pewnosc siebie, wzrosnie samopoczucie, i przestanie ciagle myslec o seksie. A co
@EndlessDream: Ja bym mógł być tylko z dziewicą jako niestety prawiczek, by poznawać swoje własne ciała. Niestety większość dała dupy w liceum, a ja nie miałem szansy konkurować z silnymi i wysokimi facetami, bo wyglądałem na mniej lat niż gimnazjum, pomimo wielu pasji żadna nie zwróciła na mnie uwagi a każda rozmowa z nimi była jałowa i nie były mną zainteresowane. Chyba wybiorę się do prostytutki, by zrzucić to brzemię. A
@EndlessDream: narazie nie szukam bo mam inne rzeczy na glowie. A FWB by mi bardzo odpowiadal, tylko jestem przegrywem piwniczakiem to skad taka znajde? Ogolnie bylbym szczesliwym czlowiekiem gdybym zyl sam spokojnie w swojej piwnicy, ogladal filmy, seriale czy gral w gry, poczytal ksiazki etc, pracuje tez w piwnicy. Do tego pare razy w tygodniu wpadalbym do mojej FWB na seksy, jakies obejrzenie filmu czy cos, a potem wracam do swojego
@EndlessDream: zgadza sie. To rowniez pisze przegrywom, bo ludzie pisza zlote mysli, typu znajdz super pasje (czytaj modne hobby), a potem wala jeszcze ,,badz soba''. Problem jest taki, ze piwniczak nie stanie sie dynamiczniakiem, a dynamiczne hobby nie bedzie mu sprawiac przyjemnosci. Prawda jest taka, ze jest to jedno wielkie oszukiwanie za rowno siebie jak i potencjalnego rozowego. Rownoczesnie potepia sie idea klamstwa odnosnie chodzenia na dziwki. Czym sie rozni klamanie