Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich,
czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat gry Adrenalina?
Na zdjęciach wygląda ciekawie. Czy ktoś miał przyjemność grać w tą grę i mógłby parę słów powiedzieć na jej temat? Zastanawiam się nad zakupem(pytanie jeszcze jak się w nią gra w 2 osoby, bo najczęściej gram z małżonką i tylko raz na jakiś czas mam okazję grać z większą ekipą).

#gryplanszowe #grybezpradu
  • 8
@polwac: Na 2 osoby z pewnością nie działa. Nawet nie ma takiej możliwości gry, chyba że z jakąs domową modyfikacją zasad. Gra jest od 3 osób a i tak lepiej grać dopiero w 4-5. Nie sugeruj się do końca wyglądem. Andrenaline to zwykłe euro w ciuszkach gry komputerowej. Nie znajdziesz tutaj dużo dynamiki czy zwrotów akcji.
@Jednobrewy: Właśnie poczytałem sobie co nieco o Alchemikach. Wygląda ciekawie(wydaje mi się, że fajny klimat panuje w tej grze w trakcie rozgrywki), tylko powtarzające się komentarze o przerażająco grubej instrukcji(czego niecierpie :D) i skomplikowanych zasadach troszkę odstrasza(a już na pewno na początku będzie odstraszać moją żonkę, która woli grać niż czytać godzinę instrukcję, którą przy pierwszej partii i tak trzeba co chwile otwierać i na bieżąco sprawdzać zasady :D). I jeszcze
@polwac: Alchemicy to straszny mózgożer. Lubię takie gry, ale tutaj byłem zmęczony po rozgrywce a w pewnym momencie przestało mi zależeć na graniu i chciałem tylko skończyć. Zasady nie są przesadnie skomplikowane, znam gorsze tytuły pod tym względem, takie średnie+