Wpis z mikrobloga

#slub #wesele

Był już temat jaka wódka na wesele, a ja chciałbym spytać gdzie kupić wódkę (i wino) w Warszawie? Macie jakieś polecane hurtownie? Wiecie coś o jakichś fajnych rabatach? A może wiecie, gdzie korzystnie można wziąć alkohol w komis (zwracam nienaruszone butelki i płacę za zużyte). Podzielcie się proszę doświadczeniami :)
  • 9
  • Odpowiedz
@Przemyslaw_90: jak trafisz na dobrą promocje, to nie ma sobie równych. Jeszcze jak masz kogoś, kto bierze to na sklep... :)

Sam niedługo będę kombinował z zakupem. Jedyne co wiem, to że hurtownie nie wychodzą wcale taniej. Dodatkowo, zdarza sie towar niskiej jakości.

Chetnie posłucham, jeśli masz inne propozycje
  • Odpowiedz
@Kofels: no właśnie nie mam żadnych ;) nasz dj poradził nam by pytać kierownika działu alko w Auchan, ale zanim to zrobię, chciałbym wiedzieć kto ma najlepsze oferty normalnie i móc to porównać.
  • Odpowiedz
  • 1
@Przemyslaw_90
@passtartowy
@Kofels
Ja kupowałem w Selgrosie. Rok temu. I wóde i wino. Wino jest takie średnie ale po ok 6 PLN z ładna etykieta. Ludzie i tak się cieszyli że nie fresco albo kadarka bo z innym na weselach się nie spotkałem.
Z wóda była jakaś promocja weselna, trzeba było powiedzieć że na wesele i oddawali ok 20% w gotówce po wcześniejszej opłacie pełnej kwoty. Nie wiem czy jest teraz. O
  • Odpowiedz