Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dobrze wiemy w jak dzis uprzywilejowanej pozycji sa #rozowepaski. Wystarczy, ze sa szczuple i moga przebierac w bolcach na roznego rodzaju #tinder czy #badoo. To powoduje, ze nawet obiektywnie srednia dziewczyna ma bardzo duze wymagania w stosunku do potencjalnego partnera co z kolei powoduje ze brzydcy i normalni ("nieprzebojowi") faceci nie maja atencji. Ale do czasu. Bo jak rowniez wiemy, nie dla wszystkich rozowych wystarczy tych przystojnych, wtedy przez silny instynkt macierzynski obnizaja wymagania. Myslicie, ze to bardzo korzystne dla nich. Otoz niekoniecznie. Ogarniety facet uzyje takiej laski jako trampoliny do swiata #seks i #zwiazki i zostawi ja dla innej, mlodszej, zeby nadrobic stracone lata. I tak taki #rozowypasek, ktory w przeszlosci nawet by nie spojrzal na zwyklego szarego Anona bedzie zfriendzonowana wlasnie przez niego. A czyja to wina? Oczywiscie jej, bo mogla niewybrzydzac gdy byla mloda, podobnie jak jej kolezanki i nie wsiadac na cock carousel. A tak, pozostaje #kot. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Dobrze wiemy w jak dzis uprzywilejo...

źródło: comment_YBT2jtkrLxRYwo3fxhbgjMSQkq8IIOTl.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
@Trannitis oczywiście, że nie będę się jej trzymał, ale starsza osoba nie wymienia tak chętnie telefonu na nowy, bo już ma już tą starą nokie i ja zna. Tak samo działa to tutaj. Ogarnięty facet wymienia telefony (kobiety) na lepsze, a nieogary są przy tych co maja, bo boją się wymieniać.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: takie biadolenie odrzuconego chłopca, który życzy kobietom jak najgorzej. Większości kobiet nie zależy na bolcu, tylko na związku, wiec takiej kobiecie przebieranie w bolcach nic nie daje. Te które dają dupy łatwo to albo juz takie sa, albo facet wykorzystuje naiwne. A prawdopodobnie nie wybrała szarego anonka bo pewnie cos było nie tak z tym anonkiem, i nie kasa, samochód a zwykła zaradność albo wyczucie, że sie nie znają, a
  • Odpowiedz
@glonstar: No chyba sie mylisz. Kazdy szuka tam czegoś innego. Nawet jak wiele ludzi szuka tylko seksu, to zawsze znajdzie sie ktoś kto szuka tylko związku.
  • Odpowiedz
GłuchaBaba: @chwila: tylko że to jest tak, że jeśli facet stosunkowo szybko nie da znać kobiecie o co mu chodzi, to wpada wtedy do szuflady z napisem "aseksualna psiapsiółka z penisem", z której w 99% przypadków nie da się wyjść

Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: w sumie to nawet dobrze, ze pielegnujecie nawzajem swoje stulejki i klepiecie wspolprzegrywow po pleckach. zostaniecie w ten sposob w swoim kolku wzajemnej adoracji, ktore z czas em skrzywi was tak, ze nawet jak przez przypadek jakas dziewczyna sie do ktoregos z was odezwie to po pierwszych dwóch zdaniach zorientuje sie, z czym ma do czynienia i zwieje jak najdalej. korzysci dla wszystkich, stulejki nie czuja sie osamotnione i jednoczesnie
  • Odpowiedz
@indeed: @fryne_: @chwila @john118 @mangusta_zlotousta Może koleś zbyt dramatyzuje. ale taka prawda. Niby młody jestem - 20here, ale pomimo tego mam już dość spore doświadczenie a pewnie większe niż połowa niebieskich z wypoku. Od gimbazy wyróżniałem się ponadprzeciętną urodą. Kwestia tyrania mnie przez starszych zmusiła do pójścia na siłownię na którą uczęszczam aż po dziś dzień co tylko ułatwiło mi nawiązywanie kontaktów z płcią przeciwną i uświadomiło jak koniec końców
  • Odpowiedz
DestrukcyjnaTowarzyszka: To jest 100% prawda.
Po 25 zaczynają być mniejvwybredne, po 30 to już desperacja i anal na 2 randce. Po 35 już często nie ma co zbierać, bo dojrzałe polki często o siebie nie dbają, kto mi nie wierzy, niech zajrzy np. na Sympatia czy inny serwis i popatrzy po wieku.

Ja przez wiele lat nie mogłem wyjść z przegrywu.
W końcu mi się udało z jedną o 4 lata
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: DestrukcyjnaTowarzyszka ma rację. Im bardziej facet jest niedostępny, tym wydaje się atrakcyjniejszy. Jakaś babska ambicja albo po prostu #logikarozowychpaskow. Z tego powodu facet zajęty wydaje się atrakcyjniejszy, nawet jeżeli poza tym się nie zmieni. Tak samo ksiądz bardzo często jest postrzegany jako atrakcyjny, bo jest - przynajmniej z założenia - niedostępny.

Ja, dopóki byłem sam, przez moje koleżanki byłem oceniany jako brzydki. A jak tylko znalazłem dziewczynę, to od
  • Odpowiedz