Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#modadamska #rozowepaski #wesele

Wypada założyć taka sukienkę na wesele jako gość?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Pobierz
źródło: comment_fWqe4zZ4FSFFzUfc6qcn9NBpTRsfnzOs.jpg

Wypada?

  • Tak 18.0% (826)
  • Nie 47.3% (2175)
  • No tak średnio bym powiedział 34.8% (1600)

Oddanych głosów: 4601

  • 72
OP: @w_szafa: @hopsztos: @Roniq: @Shyvana: @nie_swiruj: @agaja: Zdjęcie nie jest moje, a jedynie wzięte przykładowe z internetu, na którym widnieje interesująca mnie sukienka. Chciałam kupić sukienkę, którą założę na dwie zbliżające się uroczystości (w tym wesele), ale jak widać chyba muszę pomyśleć nad dwoma różnymi ( ͡° ʖ̯ ͡°). Dzięki wszystkim za opinie.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis
SystematycznaFranca: Jakby kolor byl inny to spoko. Ale w takim przypadku nie wypada. Nr jeden ma być panna mloda i zadna z innych kobiet nie powinna przyjsc w sukience o bialym czy też jasno kremowym kolorze. No nie i juz. Ale sukienka ladna

Zaakceptował: Asterling

@goizeder: @Walkiria81: @sweet_sensations: meeeh, ja tam na ostatnim weselu, na którym byłam miałam czarną sukienkę. zdecydowanie nie wyglądała pogrzebowo - bez ramion i asymetryczny dół, no ja na pogrzeb bym w takiej nie wyskoczyła ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie miałam dużo czasu na szukanie sukienki, bo wróciłam do Polski dwa dni przed weselem i musiałam jej szukać na moim zadupiu, zamówiłam sobie zapobiegawczo dwie sukienki
@AnonimoweMirkoWyznania: zależy jakie to wesele, moje było na luzie i szczerze powiedziawszy nie pamietam kto jak był ubrany, a sama nie byłam w białej sukience. Jednak jeśli to klasyczne wesele z zabawami i całą resztą to pewnie nie wypada i potem Ci będą wypominać, że jak mogłaś przyjść w białej na czyjeś wesele.
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli chodzi o kolor to wszystko zależy od opinii panny młodej. Ja nie miałam nic przeciwko białej sukience na moim weselu, o ile nie była długa, tak by nie było wątpliwości która jest panną młodą. Czerń też mi nie przeszkadzała. Za to sukienka ze zdjęcia jest zwyczajnie słaba i (zapewne przez to niedopasowanie).