Wpis z mikrobloga

@tonawegla: Gdyby WG zbanowało XVM'a może i by tak było. Ale póki XVM jest aktywny to arciarze focusują lepszych graczy. Czy TD, HT, MT, LT - bez znaczenia. Byle dorwać dobrego, bo wtedy większa szansa na wygraną. Przestałem grać w WOT'a głównie z tego powodu i wiem o czym mówię, bo miałem ciemnoniebieski kolorek.
@MeAndI: każdy focusuje lepszych graczy, ale czy akurat artą? Artą zawsze lałem to co mam większą szansę mocno uszkodzić... wiadomo są mapy gdzie arta sieje spustoszenie ale jednak większość jest co najmniej neutralna pod tym kątem plus parę gdzie arta jest kompletnie niegrywalna. Inna sprawa, że osobiście nigdy nie lubiłem ani nie rozumiałem ludzi, którzy są w stanie tym grać... od czasów typa tylko medy ;)
@tonawegla: Tzn. źle to ująłem. Każdy focusuje lepszego jeśli używa XVMa (ja nie używałem, traktowałem każdego przeciwnika jak unicuma, dopiero potem wychodziło szydło z worka ( ͡° ͜ʖ ͡°) XVM mnie tylko wkurzał), ale ten mod arciarzowi daje większą przewagę niż innym pojazdom. Przeciwnik w czołgu posiadający XVM musi do mnie dojechać i wiedzieć gdzie mnie trafić, spenetrować no i jeszcze przetrwać ewentualny ostrzał. Arciarz siedzi w