Wpis z mikrobloga

@kubaamm: z outletu fajny garniak w vistuli kosztuje jakieś 400-500 zł, buty 500 zł, koszula 100 zł, spokojnie się zmieści :)

to nie ściema, sam kupowałem jakiś rok temu na szybko w piątek, bo w sobotę do przyjaciela na wesele szedłem, a w swój się nie zmieściłem xD o 17 kupiłem zajebisty w Vistuli w Grafice za 500 zł :)
  • Odpowiedz
@kubaamm: właśnie hasło klucz "outlet" koniecznie trzeba powiedzieć że interesują Cię garniaki z outletu bo inaczej to za sam fajny garniak trzeba dać w okolicach 1000 :)
  • Odpowiedz
@kubaamm: @Sylar: Byłem dzisiaj w Vistuli, Recmanie, Kubenzie i Massimo dutti w Mielcu i niestety nic nie kupiłem. W Vistuli z tych rozmiarów co mieli nic na mnie fajnie nie leżało, wszystko za duże. A w reszcie to w sumie podobnie.
Jutro jade do Rzeszowa i w galerii Rzeszów na pewno odwiedzę Pako lorente, Vistule, Bytom. Polecacie coś jeszcze z tej galerii?> Gdzie jechać jak tam nic nie
  • Odpowiedz
@Xaarkes2: zaglądnij do Vistuli w Grafice, mniej uczęszczana może coś wyhaczysz :) jak dla mnie Bytom to c-----a ale każdy ma inny gust :P

Jak będziesz w Rzeszowie to zaglądnij jeszcze do galerii Milenium, tam masz też Vistulę i Lavard, nie wiem czy jeszcze coś z garniaków tam będzie, ale warto zaglądnąć :)
  • Odpowiedz
Byłem dzisiaj w Vistuli, Recmanie, Kubenzie i Massimo dutti w Mielcu i niestety nic nie kupiłem. W Vistuli z tych rozmiarów co mieli nic na mnie fajnie nie leżało, wszystko za duże. A w reszcie to w sumie podobnie.

Jutro jade do Rzeszowa i w galerii Rzeszów na pewno odwiedzę Pako lorente, Vistule, Bytom. Polecacie coś jeszcze z tej galerii?> Gdzie jechać jak tam nic nie znjade?


@Sylar: ja byłem
  • Odpowiedz
@wrednota: W respanie kupiłem garniaka za jakieś 500zł i pasował najlepiej ze wszystkich innych sklepowych + zajebisty krój i jestem zadowolony z niego już 4 rok
  • Odpowiedz