Wpis z mikrobloga

Mirki, ostatnio schudłem z 97kg do 68kg (184 cm). Teraz po świętach ważę coś około 73-74 i muszę przyznać że wcale nie wyglądam dobrze, jest poprawa i wszystko, ale #skinnyfat mocno, chciałbym to zmienić. Tutaj dochodzimy do sedna, powinienem zjechać z tłuszczem czy robić mięśnie/masę ?
Raczej za silny nie jestem - tylko biegałem i jestem na poziomie gdzie na klatę biorę 40 kg xD i nie wiem czy dałbym radę się podciągnąć raz na drążku ...
#silownia #fitness #masa
  • 10
@mmr0429: hej, napisz mi proszę co tzn 100gr węglowodanów - nie więcej niż, czy minimum, czy tylko..
co z innymi rzeczami?

jak zaczynałeś biegać przy najwyższej masie - miałeś jakieś wczesniejsze doswiadczenie ze sportem, czy po prostu pomału wyrabiałeś sobie kondycję?
@mmr0429 ja mam 178. 77kg i jak zaczynałem z 92.5kg to szlo calkiem szybko mimo ze na samym ograniczaniu gowno zarcia. Od 82kg zaczalem sporadycznie chodzic na silownie. Jestem ze 2 do max 3 razy po ok 2h. Zszedlem do 77 i ni #!$%@? dalej. Waga stoi. I tez na klate to 50 moze 55kg max. Chcialbym zrzucic do 70 najlepiej ale jakos nie moge. Biegania ito odpadaja bo mam zerwane wiezadlo
@chodzewmoro: wybacz już tłumaczę, 100gr maksimum, nie była to żadna dieta z prawdziwego zdarzenia, tak właściwie to wywaliłem słodką herbatę (dzięki niej się tak roztyłem, potrafiłem wypić tego 3-4l dziennie) i słodycze, zapisywałem wszystko co jem i wychodziło zawsze około 100gr węgli. Dodatkowo jadłem witaminy i żelazo żeby nie wpaść w anemie. Niestety więcej nie mogę powiedzieć na temat "diety" to było tylko tyle. Nigdy nie uprawiałem żadnego sportu, nie pracowałem