Wpis z mikrobloga

@instinCtoriginal: Szczerze ?
1 Porównywalna skala życia, jeżeli nie chcesz mieszkać jak sardynka w 10 na jednej chacie i prowadzić w miarę normalne życie
2 Żona lepsze szance na dobrą prace w Polsce
3 Jakby nie było to zawsze mi brakowało "domu"
4 Ludzie też tu żyją i mają się dobrze . Może nie wszyscy ale jednak
5 Chęć dużej zmiany w życiu
  • Odpowiedz
@obiektywny_: Większość czasu praca na magazynie jako jeden z beduinów jak również osoba zarządzająca całym magazynem. Troche pracy na produkcji, sporo czasu jako kucharz w knajpce w stylu amerykańskim i parę innych pierdół. Kilka miejsc pracy ogólnie . W Polsce póki co ruszam z własną działalnością . Fotografia plus parę innych pmysłów. Na razie początki więc nie moge powiedzieć czy dobrze czy żle. Wiem że dużo pracy przede mną
  • Odpowiedz
Wiele osób mówiło, że to bez sensu, że nie mam co szukać, że tylko powinni to państwo zaorać. Ale jak już mówiłem: wszędzie dobrze gdzie nas nie ma . I tak naprawdę nikt nie wie jak to jest, kto nie spróbował. Bo każdemu sie wydaje że takie pieniadzę i inne zycie. Owszem jest trochę lżej ale jak się żyje i żyje w miarę normalnie i trzeba opłacić w Euro, Funtach, Franakach czy
  • Odpowiedz
@adrian84wolak:

W Polsce póki co ruszam z własną działalnością .

Ambitnie

Owszem jest trochę lżej ale jak się żyje i żyje w miarę normalnie i trzeba opłacić w Euro, Funtach, Franakach czy innych walutach a póżniej inne koszta to już wcale tak nie jest kolorowo.


Standard życia i tak jest wyższy niż w Polsce.

Większość czasu praca na magazynie jako jeden z beduinów jak również osoba zarządzająca całym magazynem. Troche pracy
  • Odpowiedz
@FIFO: Nie wiem . Tak się toczyło moje życie jakoś. Mam skończoną średnią szkołę z maturą . Język daje sobie 8,5/10
Jakoś kiedyś nie kręciło mnie życie typu pan kierownik,dyrektor czy praca pod krawatem. Zawsze twierdziłem że mam dwie zdrowe ręce i to dzięki nim zarabiam na życie :)
I chce zaznaczyć,że nie mogłem narzekać na prace bo kasa była dobra. Nie wracałem do domu padnięty, Miałe pare innych korzyści jak
  • Odpowiedz
@FIFO: Dlatego może teraz chciałbym aby doba miała 48h bo jest dużo do nadrobienia :) Staram sie pogłębiać wiedzę i umiejętności poprzez kursy , szkolenia itd. A jeszcze 18 miesięczny syn, który nie na wszystko pozwoli :p
  • Odpowiedz