Wpis z mikrobloga

@instinCtoriginal: Szczerze ?
1 Porównywalna skala życia, jeżeli nie chcesz mieszkać jak sardynka w 10 na jednej chacie i prowadzić w miarę normalne życie
2 Żona lepsze szance na dobrą prace w Polsce
3 Jakby nie było to zawsze mi brakowało "domu"
4 Ludzie też tu żyją i mają się dobrze . Może nie wszyscy ale jednak
5 Chęć dużej zmiany w życiu
@obiektywny_: Większość czasu praca na magazynie jako jeden z beduinów jak również osoba zarządzająca całym magazynem. Troche pracy na produkcji, sporo czasu jako kucharz w knajpce w stylu amerykańskim i parę innych pierdół. Kilka miejsc pracy ogólnie . W Polsce póki co ruszam z własną działalnością . Fotografia plus parę innych pmysłów. Na razie początki więc nie moge powiedzieć czy dobrze czy żle. Wiem że dużo pracy przede mną
Wiele osób mówiło, że to bez sensu, że nie mam co szukać, że tylko powinni to państwo zaorać. Ale jak już mówiłem: wszędzie dobrze gdzie nas nie ma . I tak naprawdę nikt nie wie jak to jest, kto nie spróbował. Bo każdemu sie wydaje że takie pieniadzę i inne zycie. Owszem jest trochę lżej ale jak się żyje i żyje w miarę normalnie i trzeba opłacić w Euro, Funtach, Franakach czy
@adrian84wolak:

W Polsce póki co ruszam z własną działalnością .

Ambitnie

Owszem jest trochę lżej ale jak się żyje i żyje w miarę normalnie i trzeba opłacić w Euro, Funtach, Franakach czy innych walutach a póżniej inne koszta to już wcale tak nie jest kolorowo.


Standard życia i tak jest wyższy niż w Polsce.

Większość czasu praca na magazynie jako jeden z beduinów jak również osoba zarządzająca całym magazynem. Troche pracy
@FIFO: Nie wiem . Tak się toczyło moje życie jakoś. Mam skończoną średnią szkołę z maturą . Język daje sobie 8,5/10
Jakoś kiedyś nie kręciło mnie życie typu pan kierownik,dyrektor czy praca pod krawatem. Zawsze twierdziłem że mam dwie zdrowe ręce i to dzięki nim zarabiam na życie :)
I chce zaznaczyć,że nie mogłem narzekać na prace bo kasa była dobra. Nie wracałem do domu padnięty, Miałe pare innych korzyści jak
@FIFO: Dlatego może teraz chciałbym aby doba miała 48h bo jest dużo do nadrobienia :) Staram sie pogłębiać wiedzę i umiejętności poprzez kursy , szkolenia itd. A jeszcze 18 miesięczny syn, który nie na wszystko pozwoli :p