Wpis z mikrobloga

Własnie po 15 latach korzystania z komputera odkryłem, że środkowy przycisk myszki otwiera obrazek w nowej karcie.
Ja #!$%@? jakie to jest cudowne.
Za rok powiem co zrobiłem z zaoszczędzonym dzięki temu czasem.
Serio jaram się
I nie taguje bo nocna
  • 98
  • Odpowiedz
  • 1
@kotostrupoo Wy sobie zartujecie? To zarzutka? Bo mi zawsze wydawało się to oczywiste od kiedy myszki weszły w optyczną technologie. Dziwię się że tego nie odkryliscie choćby z ciekawości klikając kółko.
  • Odpowiedz
@Krogan: ja na kulkowej myszce juz i firefoxie 2.0 na winXP sie uzaleznilem od klikania rolką w linki. #!$%@?ąc ze palec boli od rolki, i raczej nie jest ergonmicznie przystosowana do klikania jej tak często
  • Odpowiedz
@kotostrupoo: ogolnie bez myszki jak znasz wiekszosc skrotow da rade dosc fajnie pracowac, ale jesli chodzi o obsluge stron www bez myszki to nie polecam :D zeby kliknac w link to sie za klikac mozna
  • Odpowiedz
To podrzucę Ci jeszcze jeden #protip Jeśli masz sobie jakiś program uruchomiony i jest on sobie na pasku na dole to jak go klikniesz środkowym przyciskiem to odpali Ci się nowa instancja (o ile program na to pozwala). Przydatne gdy masz dwa ekrany i chcesz mieć na każdym z nich różne excele otwarte ;)


@ludzik: dzięki, nie trzeba będzie schodzić do poziomu pulpitu by włączyć "drugą" przeglądarke
  • Odpowiedz