Wpis z mikrobloga

Własnie po 15 latach korzystania z komputera odkryłem, że środkowy przycisk myszki otwiera obrazek w nowej karcie.
Ja #!$%@? jakie to jest cudowne.
Za rok powiem co zrobiłem z zaoszczędzonym dzięki temu czasem.
Serio jaram się
I nie taguje bo nocna
  • 98
  • Odpowiedz
@kotostrupoo: spoko, mój stary nadal nie umie używać podstawowych skrótów klawiaturowych
właściwie to on nic nie potrafi
nie potrafi niczego samodzielnie znaleźć w internecie
skorzystać z allegro
przeprowadzić płatność internetową
  • Odpowiedz
- jak chcesz zaznaczyć (np. W celu skopiowania) tekst który da się kliknąć, przytrzymaj shift (nie jestem pewien, czy nie inny z funkcyjnych, bo pisze z komórki). Zablokuje to możliwość kliknięcia


@Colos: nie znałem tego! Dzięki. U mnie wychodzi, że Alt+Shift. Chrome na Linuksie.
  • Odpowiedz
jak w ustawieniach językow wprowadzania Windows całkowicie usuniesz wszystkie języki poza polskim programisty, to ctrl + shift nie będzie ci już "zmieniał 'z' z 'y'"


@Colos: LEL. Dlaczego miałbyś usuwać języki klawiatury zamiast po prostu wyłączyć skrót klawiaturowy? Co te wykopowe informatyki XD
  • Odpowiedz
@kotostrupoo: Zawsze się zastanawiam skąd się biorą idioci którzy klikają prawym i "otwórz w karcie", czy to na myszce czy na touchpadzie. W drugim przypadku ctrl + klik powinno zadziałać.

P.S. A autoscroll już odkryłeś? (środkowy na stronie)
  • Odpowiedz
@Tarec: Bo na #!$%@? Ci polski i polski programisty skoro korzystasz tylko z jednego, a włączenie drugiego, czy to skrótem, czy w inny sposób zazwyczaj jest przypadkowe.
  • Odpowiedz
  • 1
Hahaha serio tyle ludzi nie wiedziało tego? Ja to znam od momentu kiedy dostałem swoją "rolkowa" myszkę za 9.99zl

Używanie skrótów, trików, oraz rozszerzonego ctrl+c/v (3d clipper-polecam) skraca czas o połowę!
  • Odpowiedz
@kotostrupoo: A wiesz, że jak Ci się zepsuje w klawiaturze prawy ALT i nie będziesz mógł pisać polskich znaków, to zawsze możesz użyć kombinacji CTRL + lewy ALT + litera i też zadziała, np. CTRL + Lewy ALT + "o" da ci "ó".

  • Odpowiedz