Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #mikrokoksydeals #silownia #dieta #tesco
Cześć Mireczki.
Pamiętam, że kiedyś (kilka miesięcy temu) na powyższych tagach był taki bardzo ciekawy i obszerny wpis jakiegoś Mirka o całkiem niezłym wyżywieniu za 500-600 złotych. Wszystko to opatrzone było screenem z Tescowych e-zakupów.
Ktoś może pamięta, ma link, czy coś tego?

A, i uprzedzając wszelkie pytania - nie, nie chodzi mi o droższą wersję diety czokoszokowej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Strupol: to?
Ekstremalnie tanie jedzenie w Polsce-czyli miesiac za 100 zł

Witam. Chciałbym powiedzieć, że jeżeli chodzi o jedzenie to Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet
  • Odpowiedz
@zaqwer: najczęściej mielone, schabowe, kurczak, indyk, zdarzały się krewetki, filety z łososia, gulasz z jelenia. Po prostu sam gotowałem codziennie, 4-5 posiłków dziennie.
Polecam makaron z sosem camembert, obiad wychodzi jakoś 3-4zł :P
  • Odpowiedz
@zaqwer: Makaron Barilla (najlepszy jaki jadłem, Lubella się przy nim chowa) w promocji kosztuje ok 5zł za kg paczkę (często w Lidlu, Biedronce). Zależnie od tego ile jesz wystarczy na 4-10 razy.
Pomidory w puszce całe - poniżej 2zł, nie ma sensu kupować droższych, bo to jeden ch*j.
Cebula - zależy od sezonu, cenę znasz. Dwie średnie cebule do tego przepisu lecą.
Śmietana - duża śmietana do sosów 18%, też poniżej 2zł.
Mięso mielone/pierś kurczaka - kurczaka można często urwać za 10-12zł w promocji, wtedy warto zamrozić, ale i bez promo 13-15zł za kg nie jest źle. Mielone (byle nie garmażeryjne) 10zł za kg, czasami i taniej w promo. Ser camambert 2,5-3,5, zależy jaki kupisz. Przyprawy - jakieś każdy ma, mix włoskich - 1,5zł. Opcjonalnie można jeszcze koncentrat pomidorowy dodać -
  • Odpowiedz