Wpis z mikrobloga

@auczak: jak zwykle festiwal #!$%@? piwniczan pod takim zdjęciem. Oczywiście żaden nie pamięta, że w wieku 18-19 lat miał siano we łbie i takie akcje były śmieszne. No, chyba że mieszkał w piwnicy i na studniówkę nie poszedł.
Czasami mam wrażenie, że połowa ludzi na tym portalu ma mentalność takich starych 60-70 letnich bab, co ich w życiu nic dobrego nie spotkało i poza narzekaniem nic #!$%@? nie wnoszą do świata.
P.....y - @auczak: jak zwykle festiwal #!$%@? piwniczan pod takim zdjęciem. Oczywiści...

źródło: comment_QrjBrpch3eLzzbrcOtxfAXFU6OlRL6CN.jpg

Pobierz
@Pawjo: Studniówki są organizowane przez szkołę, szkoła odpowiada za bezpieczeństwo i za to co się tam dzieje. Możecie wystać na apelu z wielkim bólem i odstać ten hymn polski, czy wziąć udział z kulturą w barze maturalnym, ale jak chcecie sobie dupe nawzajem pokazywać to po godzinach najlepiej.
@vidarr: Czyli nie byłeś nigdy na studniówce. Wyjmij tego kija, uczestnicy tej studniówki pewnie mają gdzieś twoją opinie, bo sami się świetnie bawili :)
@Pawjo: Co do tych zdjęć to będzie co dzieciom i wnukom pokazać w przyszłości, albo pracodawcy. Rozumiem, że ten naród jest wyjałowiony przez lata okupacji i pozbawiony jakiegokolwiek dziedzictwa ale bez przesady.
@rpiro: ja na swojej studniówce pobyłem kilka godzin i się zmyłem, bo nuda. Ile można tańcować, pić i gadać o dupie Marynie. Takich akcji nie było, ale wsią waliło. Studniówka to gówno. Debile "bawią się" (przy czym zabawa wygląda jak jakieś weselisko rodem z tego filmu o Januszu co swoją córkę sprzedał za samochód), a nie jeden oblał maturę xD