Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki pomozcie bo juz nie wiem co robic.

Mam raczej #hemoroidy i to chyba wiekszego stopnia bo juz od 2 miesiecy probuje to gowno zwalczyc. Swedzi mnie odbyt, szczypie przy sraniu, prawie sie nie podcieram, sączy się jaks wydzielina i potem chodze z #!$%@? spodniami i gaciemi :/, praktycznie codziennie musze dupe umyc i mam troche zawsze wiczorem wlosy posklejane od tej wydzieliny. Siedze praktycznie 12h przy kompie to raczej nie polepsza sytuacji Póki co smaruje dupe posterisanem, ale to pomaga tylko na 2-3 godziny po posmarowaniu, potem wszystko wraca i jest lipa, uczucie mokrego odbytu, probowalem jeszcze czopki hemorol ale to w sumie guwno tez dalo, teraz mam zamiar siegnac po diosminex, dziala w zupelnie inny sposob, myslicie ze pomoze czy cos innego zarzucic? Myslalem jeszcze o procto givyelon ale to tez chyba tylko dziala przeciwzapalnie a diosminex moze zmniejszy mi naczynia krwionosne

Lekarz odpada - nie bede obcemu facetowi pokazywac mojej dziury, nie ma opcji. Zreszta teraz te kremy i czopki musze chowac przed domownikami bo bedzie przypal takze jakas operacja tez pewnie nie wchodzi w gre.

#lekarz #problem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 18
@Shyvana

Lekarz odpada - nie bede obcemu facetowi pokazywac mojej dziury, nie ma opcji.


Parę dni temu przeczytałam tu zdanie odnośnie urologa, coś w stylu 'nie dam się macać jakiemuś facetowi'.
Zastanawiam się, czy to nie ten sam OP z równie żałosnym podejściem.
@AnonimoweMirkoWyznania:
Idź do lekarza. Min. tydzień L4. Gorące kąpiele/nasiadówki ziołowe. Leżenie. Ograniczenie posiłków (ograniczenie defekacji) i będzie dobrze.
Albo zostaw jak jest, krwotok, infekcja, operacja, ból , cierpienia, chandra, gehenna.
praktycznie codziennie musze dupe umyc


@AnonimoweMirkoWyznania: > praktycznie codziennie musze dupe umyc
chyba #!$%@? żartujesz...? mycie dupska min raz dziennie to podstawa podstaw higieny i to w przypadku zdrowej dziury. Przy takich jak Twoje przypadłościach brak zwiększonej higieny to proszenie się o infekcję, która tylko dodatkowo skomplikuje to co się tam teraz dzieje.