Wpis z mikrobloga

Aż mnie zbulwersowało tak, że musiałem włączyć komputer i popełnić ten wpis!
Kilka dni temu wstawiłem znalezisko:
http://www.wykop.pl/link/3565559/teoria-kotspiracyjna-co-ludzie-robia-z-kocimi-kupami/
Nie zrobiło ono wielkiej kariery. Ledwo 7 wykopów i 5 zakopów. Sytuacja zupełnie zrozumiała - ludziom ma prawo się nie spodobać. Nie mam do nich pretensji - z jednym wyjątkiem (ale o tym później).
Dziś wchodzę sobie jak gdyby nigdy nic na wykopową aplikację, patrzę i oczom nie wierzę!
Na głównej znalazło się to znalezisko:
http://www.wykop.pl/link/3575579/kocia-teoria-spiskowa-dlaczego-ludzie-zbieraja-nasze-kupy/
wstawione bez #bordo @ufoludek-zkosmosu (51. miejsce w rankingu).
Na tę chwilę 475 wykopów i 35 zakopów, przy czym
1. żaden z tych zakopów nie wynika z tego, że jest to duplikat.
2. Autor tego znaleziska (wspomniany @ufoludek-zkosmosu) wcześniej zakopał moje znalezisko pod zarzutem "nie nadaje się"! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ufoludek-zkosmosu ! Masz Ty rozum i godność człowieka? Najpierw zarzucać zwykłemu mirkowi zaniżanie jakości serwisu (poprzez zakop), a potem wrzucać to samo na główną i spijać przysłowiową piankę?
#afera #smiesznekotki #smiesznykotek #smiesznypiesek #reklamakreatywna #hipokryzja #moderacjacontent #wykop
(w załączniku dowód zakopania mojego znaleziska przez wspomnianego mirka).
plackojad - Aż mnie zbulwersowało tak, że musiałem włączyć komputer i popełnić ten wp...

źródło: comment_PSuYgdKcYgAYicE0iXOqSgpU3nmZV78U.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@plackojad: Jeszcze wrzucone o tej samej godzinie i g---o, raz 5 wykopów, raz 500, nie rozumiem tego. Może piątek i więcej luda wchodzi.

@ufoludek-zkosmosu:

Ja z automatu zakopuje wszystko co jest spod tagu #gownowpis możesz to sprawdzić, więc prawdopodobnie twoje znalezisko miało ten tag.

Jesteś p---------m bohaterem! I TO JEST WARTOŚCIOWE, TO MI SIĘ PODOBA!
  • Odpowiedz
@plackojad: Bo ten zakop był decydujący, i nie weszło Ci na główną....
Raczej nikt nie wrzucałby czegoś co nie weszło na główną, no chyba że nieświadomie. Ciekawe czego oczekiwałeś wrzucając to na mirkoblog, że usunie konto czy jaki choj?
Dlamnie wybronił się perfekcyjnie i błąd leży po twojej stronie.
  • Odpowiedz