Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#mikrokoksy #silownia
Jak byście zareagowali widząc nastoletnią i nieśmiałą dziewczynę na siłowni robiącą jakieś ćwiczenia siłowe? Macie to w dupie czy by zwróciła waszą uwagę? Ja jestem dziewczyną 16 lvl, chcę zacząć chodzić na siłownię, ale bardzo się boję jakiś koksów. ;_; Jestem nieśmiała i widać to po mnie, że jestem taką nieporadną dziewczynką. Jak myślę, że miałabym się pytać jakiś facetów o pomoc w założeniu ciężaru czy coś... Paraliżuje mnie sama myśl o tym. Jak mam przełamać ten strach?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 48
  • Odpowiedz
Jak myślę, że miałabym się pytać jakiś facetów o pomoc w założeniu ciężaru czy coś...


@AnonimoweMirkoWyznania: Ale po co? Jeśli nie umiesz sobie ciężaru dołożyć na sztangę, to co potem z obciążoną przez kogoś sztangą chcesz robić?;)
Inna sprawa, że przeciętny koksu to zazwyczaj miły miś. No, chyba, że podbijasz w trakcie ostatniej serii i zawracasz dupę;)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania
Całkiem niedawno widziałem że dziewczyna nie może ściągnąć zacisku z gryfu, żeby zdjąć talerz. Sam podszedłem zapytać czy potrzebuje pomocy, skinela głową i podziękowała. Gdyby się odezwała odważniej ktoś by jej pomógł szybciej.

Myślę że znajdzie się ktoś do pomocy, tylko nie bój się poprosić.
  • Odpowiedz
wyjmij kij z dupy i jakoś to będzie
uśmiechnij się, przywitaj/skiń głową i rób swoje
jak ktoś wyżej napisał koksy chodzą tam jeść kurczaka i pompować bicepsa i mają #!$%@? na innych, jak długo odkładasz wszystko na swoje miejsce i podkładasz sobie ręcznik by nie pocić się w maszyny.

Radziłbym wykupić personalnego na pierwszy raz, 2 razy co byś sobie krzywdy nie zrobiła i złapała złych nawyków.

Inne zachowania są akceptowalne na
  • Odpowiedz
No, chyba, że podbijasz w trakcie ostatniej serii i zawracasz dupę;)


@rdza: łohohohoo na ostatniej serii rzeczywiście lepiej się nie zbliżać do nikogo :D dobry tip
  • Odpowiedz
Jak byście zareagowali widząc nastoletnią i nieśmiałą dziewczynę na siłowni robiącą jakieś ćwiczenia siłowe? Macie to w dupie czy by zwróciła waszą uwagę?


@AnonimoweMirkoWyznania: Jak jesteś ładna to kręciłoby się wokół ciebie pełno kolesi, którzy by robili połowę rzeczy za ciebie, jak nie jesteś to po prostu mieliby cię w dupie xD.
  • Odpowiedz
  • 4
@PrzegrywWykopek to jeden z tych zwrotów które po spolszczeniu brzmi śmiesznie. Jakiego #!$%@? nie daje? Co to znaczy dawać #!$%@?? Można napisać np '#!$%@? głąbie nie pisz tak bo brzmi to idiotycznie', wtedy słowo '#!$%@?ć' jest użyte zrozumiale. A tak to nie za bardzo. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz