Wpis z mikrobloga

Możesz rozwinąć? Bo jak na razie nie napisałeś żadnego sensownego kontrargumentu, dlaczego to co piszę to brednie ;)


@wietnam67: a jak napiszesz, że ziemia jest płaska to też uważasz, że na mnie leży ciężar dowodu, że tak nie jest? :D
W jaki sposób niemcy przeszkadzają nam w obchodzeniu świąt? W jaki sposób wyśmiewają nasze symbole i historię?

Marsz niepodległości jest teraz lepiej chroniony a łyse pały nauczyły się, że atakując policję działają na swoją niekorzyść. Stąd zmiana. Oczywiście wcześniej mieli też cel walki z Tuskiem, bo tak im wmówili
  • Odpowiedz
a jak napiszesz, że ziemia jest płaska to też uważasz, że na mnie leży ciężar dowodu, że tak nie jest? :D


@nie_jem_grzybow: nie, ale na Tobie leży ciężar udowodnienia swojej racji, chyba że zawsze toczysz dyskusje w ten sposób, to sobie darujmy...

W jaki sposób niemcy przeszkadzają nam w obchodzeniu świąt? W jaki sposób wyśmiewają nasze symbole i
  • Odpowiedz
nie, ale na Tobie leży ciężar udowodnienia swojej racji, chyba że zawsze toczysz dyskusje w ten sposób, to sobie darujmy...


stary, stawiasz chochoła i to ja mam się z niego tłumaczyć?

Powiedz mi, czy to nie jest deptanie naszej historii?


to
  • Odpowiedz
stary, stawiasz chochoła i to ja mam się z niego tłumaczyć?


@nie_jem_grzybow: ja Ci podałem argument, a Ty mi na niego odpowiedziałeś, cytuję: "co to za brednie?" - i mi cały czas chodzi o rozwinięcie tej myśli. Nie wiem, jakiś np. kontrargument?

to jest wyraz niewiedzy najczęściej. po błędach zaraz przepraszają. Coś więcej na temat deptania naszych symboli? Przeszkadzania w obchodzeniu świąt
  • Odpowiedz
ja Ci podałem argument, a Ty mi na niego odpowiedziałeś, cytuję: "co to za brednie?" - i mi cały czas chodzi o rozwinięcie tej myśli. Nie wiem, jakiś np. kontrargument?


jaki argument ty mi podałeś na wyśmiewanie obchodów świąt państwowych przez ten zły zachód? :D
Musisz zweryfikować swoją definicję słowa argument, bo:

ale ich się robi coraz więcej i więcej i narzucają innym co mają robić, jak myśleć i kogo tolerować a kogo nie - tym samym dyskryminując normalnych ludzi
  • Odpowiedz
ja Ci podałem argument, a Ty mi na niego odpowiedziałeś, cytuję: "co to za brednie?" - i mi cały czas chodzi o rozwinięcie tej myśli. Nie wiem, jakiś np. kontrargument?


jaki argument ty mi podałeś na wyśmiewanie obchodów świąt państwowych przez ten zły zachód? :D

Musisz zweryfikować swoją definicję słowa argument, bo:


@nie_jem_grzybow: Ja napisałem: "W Polsce mamy spory nacisk Europy i generalnie naszych zachodnich sąsiadów, którym nie podoba się Polskie podejście do świąt narodowych i głównie przez to są zadymy." - na co Ty mi odpowiedziałeś: "co to za brednie? :D" - może przeczytaj wątek ze zrozumieniem. gdzie niżej podałem Ci szereg argumentów dlaczego tak uważam, a Ty mi jeszcze ani jednego. Dlaczego uważasz, że
  • Odpowiedz
Ci szereg argumentów

wóz tvn to albo prowokacja albo skrajna głupota. Kto wjeżdza wozem transmisyjnym najbardziej znienawidzonej telewizji w Polsce w środek regularnej zadymy?

branie udziału w wiecach KOD-u.

I to tak z roku na rok sie stało? To czemu wcześniej nikt na to nie wpadł? Hmm?

ale to nie znaczy że mam skreślić cały ONR.

lewicowy troll
  • Odpowiedz
wybrałem kwiatki z tego twojego bełkotu :D A i zaczęło się "lewakowanie". Juz kilka takich dyskusji odbyłem i zawsze kończy się na "lewakowaniu". Jak zaczyna brakowac argumentów to wyzwę go od lewaka.


@nie_jem_grzybow: ale jak inaczej nazwac osobę, która wpisuje się w schemta lewaka niemal idealnie? Wybieranie wypowiedzi z kontekstu, to moja ulubiona część dyskusji z takim osobnikiem jak Ty, ponieważ to daje mi wyraźny znak, że nie masz nic sensownego do napisania to zaczynasz wybierać zdania do których można się doczepić jak się je wyjmie z całej wypowiedzi ;)

Chociaż u ciebie to nigdy argumentów nie było chyba, że ta wycieraczka wrzucona na amazona jako dowód na szkalowanie polski na zachodzie :D #!$%@?, to jest naprawdę żałosne co ty tutaj
  • Odpowiedz