Wpis z mikrobloga

  • 0
@kroxintu to prawda. Coś w tym jest. Najbardziej rozwaliła mnie jednak męska toaleta. Wchodzisz, stajesz przy pisuarze, wyciągasz maszynerię i zaczynasz sikać po czym z przerażeniem odkrywasz, że obok na ścianie wisi lustro i że ten pindol w odbiciu jest twój. Dziwne uczucie i jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie. :-)
  • Odpowiedz
  • 0
@blubi_su niestety byłem tam tylko jako gość i zauważyłem zdecydowany dysonans między tym co na zewnątrz, a tym co w środku. Nie zmienia to faktu, że to miejsce robi wrażenie i że przy następnej wizycie zapytam o to miejsce. Może pozwolą pozwiedzać? Dzięki.
  • Odpowiedz
@sportpomnikow: Tereny poprzemysłowe wiec nowy biurowiec zbudowany by do nich nawiązywać. Wygląda przyzwoicie z zewnątrz. Wewnątrz zajebiaszczo ale troche ciasno.
Ciekawy jest budynek mbanku przy placu bankowym. Z zewnątrz imituje jakiśstary przedwojenny budynek a z wewnątrz nowoczesny biurowiec
tu kolejna fotka
https://novimedia.files.wordpress.com/2010/05/biznes_w_obiektywie_2032583.jpg

Bardzo jasno jest w środku i więcej przestrzeni. Nie jest tak klaustrofobiczny jak ten pgnig.
@blubi_su:
M.....i - @sportpomnikow: Tereny poprzemysłowe wiec nowy biurowiec zbudowany by do ni...

źródło: comment_CIpxEueCADXG7r13dpIHvpnGWiMhPQdy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@sportpomnikow: Możliwe, że zostawili zewnętrzne mury, nadbudowali 2 piętra ze szkła, do tego wycieli dziure w środku, robiąć przeszklony dach i balkony w środku. Wyszło fajnie. Mi się podoba Ufficio Primo.
Ten budynek to jest przekozak totalny

https://www.google.pl/search?q=ufficio+primo&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiTrOekiOPRAhVpEJoKHcChA2wQ_AUICCgB&biw=1366&bih=631

Z zewnątrz wygląda jak zwykły kwadratowy budynek w stylu kamienicznym. a w
  • Odpowiedz
@MieszkoOstatni: Który budynek SGH? Nie przypominam sobie, żadnego budynku SGH, który można uznać za coś ładnego. Ten nowy faktycznie wygląda w miare przyjaźnie, no ale też daleko mu do drapaczy w centrum.
No bo chyba nie mówimy o wielkiej różowej xD
  • Odpowiedz