Wpis z mikrobloga

To normalne, że jako sklep oferujemy darmową przesyłkę np. do paczkomatów powyżej jakiejś tam kwoty nie?

Ale nienormalne jest, że codziennie dostaję maila od #rozowepaski “Czemu muszę płacić za kuriera? Przecież jest napisane darmowa przesyłka. Oszukujecie klientów!!!11.”
No #!$%@? jest napisane jak wół:
PACZKOMAT – 0,00zł.
KURIER – 8zł
Zaznacza kuriera, pyta czemu jest płatny bo miał być darmowy przecież dla niej wysyłka to wysyłka i nie ważne czy kurier24h czy paczkomat.
Dziwnym trafem jeszcze żaden #niebieskipasek nie miał z tym problemu.

#oswiadczenie #logikarozowychpaskow #pracbaza #sklepyinternetowe
  • 27
@Konrad07: Chłopie. Ja sprzedaję mieszkania. Na inwestycji jednej z najbardziej prestiżowych w kraju. I dzwoni do mnie kto? Baba. Zaczyna od tego, że zobaczyła reklamę, cenę m2 OD x PLN.

I pyta o najmniejsze możliwe mieszkanie....

To ja grzecznie odpowiadam, że kosztuje tyle i tyle.

A ile to wychodzi za m2?

x+y PLN szanowna Pani.

A ta z mordą, że oszukujemy, że cena powinna być x PLN, że jesteśmy złodziejami. I
@Lunar-Industries: Oczywiście, że tak. Logicznym jest, że im większe mieszkanie tym niższa cena m2. Dodatkowo na cenę m2 ma wpływ ekspozycja na strony świata, umiejscowienie budynku na samym osiedlu, piętro... I na odwrót. A skoro jest podana cena OD... Sam rozumiesz. Gdybym poszedł do salonu Mercedesa i zaczął wykrzykiwać, że przecież na stronie internetowej mają "S" w cenie od 377.000zł i żądam, żeby sprzedali mi w tej cenie wersję z najmocniejszym
@Jelon7 Łącze się w bólu, jak słyszę poza praca jakieś pier****** o umawianiu się na paznokcie(jedna robi), zakupach, komediach romantycznych czy plotki ploteczki to mam ochotę podejść i dać w ryj xD. Laski jako tako są spoko, ale czasem po prostu łeb pęka.