Wpis z mikrobloga

Mirki, jak male dziecko zmarnowałem godzinę na przekolorowanie tapicerki z mojego starego samochodu (Xedos 9) i stwierdzam uroczyście iż samochody w 93 roku też mogły wyglądać zajebiście. Ale wiadomo, trendy były inne.
W komentarzu oryginalne zdjęcie. A gdyby tak wytapicerować od nowa... (ʘʘ)
ps. zdjęcie tapicerki z internetu i z poliftowej wersji ale nie różni sie po za ekranem od mojej.


#samochody #motoryzacja #photoshop #carboners #mazda #xedos
Pobierz
źródło: comment_2lSpDYXP7TeYmacaMbrIwl1ldh97ZyrX.jpg
  • 24
@m200a: lepsze twoje niż ten białoszary bezpłciowy gówniany design. Niemniej twój ma tak nasrane (pun intended) brązu że razi. Przydałoby się tam trochę beżu lub innego koloru. Belki boczne imho powinny być czarne np.
@ZiumZium: xedosy 6 to takie popierdziawki, jak kupisz z dobrym silnikiem to nie ma się co psuć za bardzo. Xedos 9 jest już typową limuzyna ale nie ma tragedii z częściami i utrzymaniem. części łatwo dopasować z innych mazd z tamtych lat. Silniki 2,5 v6 bardzo żywotne, trudne wręcz nie do zajechania, musiałbyś oleju nie wymieniać... Jedni lubią vectry inni passaty... Ja tam nie boję się aut zpoza betonu
@m200a: Xedos 9 jakoś mnie nie podchodzi wyglądem, za to 6 to jest sztosik. Znajomy ma Xedosa 6, trochę rare kombinacja bananowe skóry czarna reszta, kierownica przełożona z Mazdy 6 fajnie nawet to wygląda. Szkoda tylko że auto jest na maxa dobite, buda bita z każdej strony, zgniła, środek złachany nawet na dawcę się nie nadaję zbytnio.