Wpis z mikrobloga

@MirkoFanatyk: Szczoteczka do języka. Ja bym zmienił ten płyn do płukania na jakiś łagodniejszy bez alkoholu. Po X latach stosowania takich mocnych płukanek jak Listerine może okazać się, że Twoje dziąsła albo zęby będą w bardzo złym stanie
  • Odpowiedz
@marcuswonder: Świetne wybory! :) ja jestem po drugiej strony barykady (zajmuję się higieną j. ustnej) i moje ulubione produkty do są bardzo zbliżone do Twoich :) dlatego zapytałam. Co do fluoru - rozumiem cały ten popłoch - bo owszem fluor w nadmiarze szkodzi. Tylko nikt nie mówi o tym, że cała afera działa się w USA, gdzie woda była fluorowana w niektórych miejscach na poziomie często ok. 3-5-7 mg/l a u
  • Odpowiedz
Dla każdego dobiera się produkty indywidualnie, wg potrzeb, możliwości i predyspozycji ;) z ciekawostek to nie tylko pasty są czarne, fajna jest nić - Elgydium black. Wszystko na niej widać dokładnie co się kryje między zębiskami. Dobra dla początkujących. Z płynów do płukania to mam 3 ulubione: ziaja, oral-b pro expert clinic line i z serii EKO L'angelika - ziołowy, bez żadnej chemii. Pasty bardzo indywidualnie - na każdą przypadłość jest coś
  • Odpowiedz