Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mam nieco problem 21 lvl here. I nie potrafię okazywać emocji, tzn jak coś opowiadam, że robiłem coś ekstra, super to nie potrafię tego opowiadać z emocjami, uśmiechem, tylko wyglądam jakbym mówił o pogrzebie. przez co ludzie traktują mnie jako takiego spokojnego, opanowanego, wręcz twardego i zamkniętego w sobie gościa, żeby nie powiedzieć NUDZIARZA..

Wiem, że wychowanie przez samą matkę do 9 r życia miało na to pewnie jakiś wpływ, bo moi rodzice sięrozwiedli jak miałem 4-5 lat.

Jak sobie pomóc jak nauczyć się okazywać emocje?

#pytanie #problemy #psychologia #rozowepaski #niebieskiepaski #cozrobic #cozrobic

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 9
Wiem, że wychowanie przez samą matkę do 9 r życia miało na to pewnie jakiś wpływ, bo moi rodzice sięrozwiedli jak miałem 4-5 lat.


@AnonimoweMirkoWyznania: Czasam spotyka się takich ludzi, których za cholerę latami nie można rozgryźć. Tak po prostu mają. Czy jest sens doszukiwać się przyczyn "z dziada pradziada"? Nie sądzę.
Pytanie, czy przeszkadza ci to, ze względu na chłód emocjonalny, czy lęk przed byciem ocenianym, ze wględu na niską