Wpis z mikrobloga

#4konserwy pamiętacie z jakimi atakami ze strony neuropy musiał się zmagać nasz wielki patriota śp. @plumkajacy_kalafior ? Jeżeli nie pamiętacie polecam przejrzeć tag #tangodown i #stobanowdlaprawakow sprzed około miesiąca. W każdym razie ataki były nasilone do tego stopnia, że w końcu nie wytrzymał i usunął konto. Dzisiaj wyszło na jaw dlaczego. Dostawał pogróżki na PW, że zostaną udostępnione na wykopie jego dane osobowe, w tym strony www (społecznościowe?) oraz zdjęcia z FB. Osoba która to robiła jeszcze się tym chwali na mikroblogu, w tym wątku http://www.wykop.pl/wpis/21881879/mieszkoostatni-#!$%@?-jak-szalony-jak-lubisz/ - dokładnie ten komentarz http://www.wykop.pl/wpis/21881879/#comment-78696879

@moderacja czy coś takiego jest dozwolone? Bo kolejne granice są przekraczane, aby pozbyć się niewygodnych osób. A w powyższym wątku osoba ta grozi kolejnemu uzytkownikowi udostepnieniem jego zdjęc.

#moderacjacontent #moderacja #polityka
źródło: comment_i77PRqdTCEeV5QiHvIowjIztWqUgorBx.jpg
  • 16
ataki były nasilone do tego stopnia, że w końcu nie wytrzymał i usunął konto.


@mich2406: Po pierwsze, nie usunął, bo cały czas usuwa,

UŻYTKOWNIK ROZPOCZĄŁ PROCEDURĘ USUWANIA SWOJEGO KONTA Z SERWIS


Po drugie, Kalafior cały czas funkcjonuje pod innym kontem. Także gdy obecnie funkcjonujące konto zgarnie bana, to wówczas kalafiora reaktywuje.

Po trzecie, Kalafior sam święty nie był bo niejednokrotnie sprowadzał dyskusje do poziomu rynsztoku, wyzywając wszystkich od najgorszych. Chwalił się,
Dostawał pogróżki na PW, że zostaną udostępnione na wykopie jego dane osobowe (...) Każdy wie jaki był kalafior, ale to co robi PabloFBK nie powinno mieć miejsca


1 Sam to próbowałeś robić względem mojej osoby dla przypomnienia. Hipokryzja.
2. Potępiam takie zachowania, ale przejżałem przytoczone przez ciebie "dowody" i niczego takiego nie widze. Tym bardziej pod zlinkowanym przez ciebie "przyznaniem" się do winy. Wklej jasno screen twardego dowodu, albo inaczej po prostu
@grubson234567: O widzę, ze mój psychofan starannie śledzi mój profil, ciekawe ile razy dziennie go odwiedzasz?

Sam to próbowałeś robić względem mojej osoby dla przypomnienia. Hipokryzja.


Kłamstwa i pomówienia, nikomu nie groziłem publicznie czy też na PW udostępnieniem jego danych, profili społecznościowych czy zdjęć.. Pisanie do kogoś po imieniu nie jest naruszeniem, co potwierdziła moderacja. Ale jak sam napisałeś "Wklej jasno screen twardego dowodu, albo inaczej po prostu manipulujesz. Znowu."

niczego
O widzę, ze mój psychofan starannie śledzi mój profil, ciekawe ile razy dziennie go odwiedzasz?


@mich2406: Nie schlebiaj sobie. Wystarczy ze się aktywnie udzielasz jako jeden z 4manipulatorów wołający z płaczem co chwila moderacje i to widać. Przez odświeżanie ich panelu, masz juz chyba f5 zajechany. Średnio co tydzień, masz jakieś wąty - tak w kwestii zaburzeń urojeniowych. Napewno moderacja musi cie za to po prostu uwielbiać.

Wystarczy wejsć na mojego
@grubson234567: Widzę że objawy choroby mocno się nasilily, więc abyś wiecej nie musial tracic na mnie czasu masz zaszczyt trafic jako pierwsza osoba na moja czarnoliste. To za ilość klamst rzucanych w eter, ale podejrzewam ze to właśnie jeden z objawów choroby. Bywaj trollu.
@mich2406: Trafiłem tu przypadkiem, ale mnie to zaciekawiło i coś zauważyłem, więc napomknę. Na rewelację tego neuropka z Tuskiem w awatarze, jakoby ten Kalafior miał robić podobne rzeczy wobec neuropka z cyfrą 5 w nicku, nie ma żadnych dowodów poza słowami neuropka z Tuskiem w awatarze. A neuropki rzadko kiedy mówią prawdę, więc wziąłbym to po pierwsze pod uwagę.

Z drugiej strony, fajnie że takimi słowami, niezależnie czy są one kłamliwe