Wpis z mikrobloga

No i stało się - jakoś we wrześniu pisałem już o swoim byłym kocie - http://www.wykop.pl/wpis/19616711/niewiele-wpisow-dodaje-ale-stwierdzilem-ze-znowu-d/

Minęło trochę czasu i właśnie pojawił się u mnie całkiem nowy kotek! (a raczej kotka)
Przygarnięta ze schroniska. Teraz jeszcze kilka szczepień, sterylizacja i mam nadzieję kolejny zwierzak na wiele lat! :)

#koty #pokazkota
Pobierz
źródło: comment_u8CmwAsz9aRdLSZXNbXjJPcLQ2PZUS6l.jpg
  • 7
@Mrboo: dużo radości z kicią (ʘʘ) Imię wybrane?

Bardzo mi przykro mi z powodu straty kotki. Kurcze, akurat mam chorą Kicię w wieku Twojej Tiny ( ͡° ʖ̯ ͡°) I też jesienią dokuczała jej wątroba, ale jakoś się z tym uporaliśmy. Teraz niestety odzywają się nerki, ale działamy :)
@Mrboo: Zdradzisz imię? :)

Zrobimy dla niej co będziemy mogli, bo poza tym że sporo śpi, to wieku po niej nie widać, a wieczorami nadal dostaje szajby: biega i bawi się jak taki przyciężki kociak ^^
@Mrboo: Oo super :) Pokazuj ją od czasu do czasu, kotków nigdy dość (ʘʘ) Dzisiaj miałam takie combo: siedziałam z moją Kicią na kolanach, w pomieszczeniu obok kotki zdrowiejące po zabiegach/operacjach, co jakiś czas noszone do karmienia lub podania leków, na telefonie odpalone tagi: kot, koty, smiesznekotki ^^

Koty ogólnie sporo śpią, ale z wiekiem ten czas się jeszcze bardziej wydłuża. A teraz