Wpis z mikrobloga

Kilka osób było zainteresowanych procesem tworzenia stronki z liquidami itp, zatem tworzę tag autorski #vapeportal
Będę tu co kilka dni wrzucał jakiś apdejcik ze skrinami co już jest i info czego jeszcze nie ma. Na dzień dzisiejszy kupiona jest domena http://vapeportal.pl i prawie skończony design w psd. Jeśli pracujecie w sklepie z e-papierosami i podobnymi, to możecie się odzywać na pw, a może uda się nawiązać jakąś korzystną dla obu stron współpracę :D No i oczywiście wołam #epapierosy jak i osoby zainteresowane w komentarzu ;)
Pieczor - Kilka osób było zainteresowanych procesem tworzenia stronki z liquidami itp...

źródło: comment_aLp71h6POOcHjpr92zVYUuUdABZaUEkC.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nesman: co do tych 30 minut to trzeba się liczyć, że mój budżet nie pozwala na opanowanie całej Polski :P póki co kilka zaprzyjaźnionych miast, ale oczywiście coraz więcej osób mi pisze, że jest chętnych do pomocy przy projekcie i mam nadzieję, że to się jakoś rozwinie w dobrą stronę :)
  • Odpowiedz
@Pieczor: A w taki sposób, czyli w sumie sam nie chcesz nic sprzedawać tylko być pośrednikiem. No to nie wiem czy tak łatwo Ci będzie znaleźć budy z opcją 'na dowóz' ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale życzę powodzenia mirku!

@nesman: To nie są dziury, jeśli masz to 18 lat to kupuj ale przy internetowej był problem z weryfikacją wieku. Edym to obszedł bo dogadał
  • Odpowiedz
@kWeb24: pierwszy raz słyszę by kurier mógł zweryfikować wiek. przecież gdyby to było tak proste to inne sklepy internetowe nie zmykałyby ze swoim interesem. e-dym to obszedł poprzez rezerwacje i wysyłkę poprzez firmę zewnętrzną.
  • Odpowiedz
@nesman: O popatrz, to byłem w błędzie. Myślałem, że oni będąc na miejscu mogą luknać w dowód. Za młodo nie wyglądam więc nigdy nie zdarzyło się tej wiedzy zweryfikować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kWeb24: myślisz, że jak już kurier jechał te pare kilometrów to zechcialoby mu się ryzykować sprawdzeniem dowodu bo tak kazała mu jakaś mała niszowa firma? xD
  • Odpowiedz
myślisz, że jak już kurier jechał te pare kilometrów to zechcialoby mu się ryzykować sprawdzeniem dowodu bo tak kazała mu jakaś mała niszowa firma? xD


@kweb @nesman: oczywiście, że kurier musi spojrzeć w dowód, bo nie może sprzedać nikotynowego produktu osobie nieletniej. Na tym polega cały pomysł biznesu i dlatego właśnie edym nie "sprzedaje" ale rezerwuje stan magazynowy. Punktem sprzedaży jest kurier u drzwi, co ma imitować sklep stacjonarny.
  • Odpowiedz
@Pieczor: skończ hegemonię E-Dymu, bo strasznie psują rynek, a ich model biznesowy to chyba pochodzi z początku lat 90. W ofercie nie mają żadnych sensownych liquidów, a drut do kręcenia grzalek, sprzedają jak w budowlanym.
  • Odpowiedz