Wpis z mikrobloga

Kilka osób było zainteresowanych procesem tworzenia stronki z liquidami itp, zatem tworzę tag autorski #vapeportal
Będę tu co kilka dni wrzucał jakiś apdejcik ze skrinami co już jest i info czego jeszcze nie ma. Na dzień dzisiejszy kupiona jest domena http://vapeportal.pl i prawie skończony design w psd. Jeśli pracujecie w sklepie z e-papierosami i podobnymi, to możecie się odzywać na pw, a może uda się nawiązać jakąś korzystną dla obu stron współpracę :D No i oczywiście wołam #epapierosy jak i osoby zainteresowane w komentarzu ;)
Pieczor - Kilka osób było zainteresowanych procesem tworzenia stronki z liquidami itp...

źródło: comment_aLp71h6POOcHjpr92zVYUuUdABZaUEkC.jpg

Pobierz
  • 32
@Pieczor: no właśnie i to bedzie sklep czy prawdziwy portal dla wejperów, poradniki, chwalesie itp?
I czemu do współpracy tylko pracujące osoby? W sensie, że wpółpraca między firmami, reklamy, promocje etc.? Czy po prostu ludzi znających się na temacie szukasz? Bo jeżeli to drugie to 90% pracujących w sklepach z efajkami nie ma najmniejszego pojęcia o temacie :D
@silwek: ludzi, którzy mają do czynienia z branżą e-papierosów w jakikolwiek sposób, źle sprecyzowałem ;) mam zamiar zrobić fajne forum, też jako jedną z pierwszych rzeczy na stronie
@Pieczor: no to z branżą nie mam nic wspólnego ( ͡º ͜ʖ͡º) ale jak jakieś miejsce wicedyrektora będzie wolne to wal jak w dym, szybko się uczę, świeża głowa, dużo pomysłów, zostaniemy milionerami cumplu hehe ( ͡ ͜ʖ ͡)
@VIAJPI: moim głównym celem jest możliwość kupienia dowolnego liquidu jaki tylko jest na rynku. Od znanego P1 do osiedlowego smaku truskawki z bitą śmietaną xD ale chcę też wdrożyć e-papierosy, mody i inne akcesoria :)
@kWeb24: w poprzednim wpisie mówił, że ma jakieś luki na to. sprzedaż samych 0mg faktycznie mija się z celem. ale jeżeli asortyment będzie na prawdę w porządku (i ta dostawa nawet w 30minut), to o sklepie może być faktycznie głośno. byleby nie za głośno, żeby ustawodawca nie zakleił dziur ( ͡° ͜ʖ ͡°)