Wpis z mikrobloga

mnie ciekawi jak rozwiążą problem z nowymi budynkami i halami sportowymi


@cysterna: mnie też. Moim zdaniem cały ten pomysł to głupota no ale władza musi pokazać ze coś robi. Nie ma znaczenia realny poziom nauki a jedynie "za moich czasów było lepiej". A to że kasa leci w błoto to widocznie mało ważne.
  • Odpowiedz
@cysterna: uczniów liczbowo będzie tyle samo co było, z tym zabijaniem gimnazjalistów to tylko żarty :D to samorządy poprzerzucają jedną młodzież do lewego budynku inną do prawego. Nie wiem skąd jesteś, ale z pewnością władze Twojego samorządu udzielą Ci informacji jak planują dokonać reorganizacji placówek
  • Odpowiedz
@Izaro mi się wydaje, że faktycznie to powinno pomóc jeśli chodzi o przemoc. Wiem co mówię, bo chodziłem do patologicznego gimnazjum i sam miałem problemy i byłem tym poszkodowanym. Takie gówniaki jak zostaną w podstawówce nie będą mogli aż tak rozrabiać, bo jednak każdy każdego zna długo, wielu nauczycieli zna rodziców i nawet jak problemy powstają to łatwiej je rozwiązać. Z kolei jak pójdą do liceum to będą już po tym
  • Odpowiedz
@maszpoczestujsie: chyba nigdy nie byłeś w gimnazjum. W mojej klasie były osoby uwaga: z 14! różnych miejscowości. Klasy pomieszane. Cały czas lekcje #!$%@? przez 3-4 osoby które próbują zabłysnąć w nowej grupie. I w sumie przez 3 lata tak było bo traci nie ten kto najbardziej rozrabia a ten kto chciałby się czegoś nauczyć. W podstawówce wszyscy się już znali w klasie i te osoby już nie miały z kim
  • Odpowiedz
@phoropter: U mnie był Zespół Szkół. Gimnazjum i podstawówka razem w jednym budynku. Od klasy '0' do końca gimnazjum byłem cały czas z tymi samymi osobami i uwierz mi mimo, że wszyscy w klasie się znali to i tak zawsze bywały lekcje, które były rozwalane.
Teraz gówniarze mają strasznie nasrane w bani i tak jak pisał @maszpoczestujsie będzie się działa to co się dzieje do tej pory tylko pod
  • Odpowiedz