Wpis z mikrobloga

@narwi: januszy jak jeden powyżej nie słuchaj, F4RT jest bardzo w porządku a poliftowa jest mocno poprawiona w stosunku do przedliftowej. Oczywiście nie oznacza to żeby kupować w ciemno.

A, tej akurat nie miałem, ale miałem dwie inne dwójki a teraz trójkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xetrov: Heh, ogólnie widzę, że znalezienie czegoś do 20k z max 2l silnikiem, mocą powyżej 130KM i możliwością zagazowania to ciężki temat. Będę szukał ;)
@narwi: Laguna 2 po lifcie to bardzo dobre auto. Juz nie ma chorob wieku dzieciecego. A 2.0T to super jednostka. Sam takiej szukalem ale trafic Lagune Coupe w benzynie to jak wygrac w totka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@jmyung: najchętniej to bym nie zmieniał na nic, ale jedną z opcji na koniec tego roku jest wyjazd w miejsce gdzie mi się kompletnie nie przyda a szkoda aby stała i niszczała.
@narwi ojciec posiada od około roku. 2.0t initiale Paris wersja wyposażenia. Zajebiste auto. Przebieg co prawda 135tkm. Auto technicznie i wizualnie ideał. Założone lpg w 2016r. Bardzo przyjemnie i jak na tą chwilę bezawaryjne auto nieliczac tego ze czasem czujniki cofania nie działają. Gdyby to było kombi odkupilbym to auto. Mam też w rodzinie poliftowe megane i tez super auto. Jeżeli masz dostęp do ładnego egzemplarza to polecam. Jak coś to pw.