Wpis z mikrobloga

Coś sobie właśnie uświadomiłem i poczułem, że i Was muszę na siłę uszczęśliwić maniacy seriali... po tej całej bitwie, kiedy opadł kurz...
Jest pewien serial, niezbyt popularny w Polsce, produkowany od 2007 do 2012 roku, którego nie było w bitwie (zupełnie nie rozumiem czemu, ale nie tylko to mnie zdziwiło* ) i nie jest to jakiś gniot, bo na IMDB ma 8,1 a na FIlmwebie 7,8 średniej ocen. Wiecie o czym piszę? Jak nie wiecie, to szybko nadróbcie...

Tu jest link do promo, które świetnie pokazuje jacy świetni aktorzy grają w serialu i jaki jest jego klimat ale jedno ostrzeżenie: nie oglądajcie do końca, bo sobie za dużo zaspojlujecie :)))

Ten serial jest lepszy wielu z tego co weszło do 1/32, więc do 1/16 dostałby się na pewno.. zabrakło go, bo nikt go na wykopie nie oglądał? Jestem zawiedziony tym faktem, więc przypominam Wam ten świetny, 5 sezonowy serial.

*co jeszcze w bitwie mnie zaskoczyło? Wymienione poniżej seriale powinny wygrać przynajmniej pierwszą bitwę:
Firefly, Deadwood, Modern Family czy Zawód Amerykanin (ten ostatni akurat trafił od razu na GOT, więc wiadomo...) no chyba, że ktoś mi LOGICZNIE wytłumaczy czemu te seriale są gorsze od takiego Detektywa Monka (1/16) bo dla mnie to są jakieś jaja! Link do wyników...

BTW bitwa kreskówek o drugie miejsce będzie średnio ciekawa, wiadomo jaki serial wygra - Rick and Morty !

#rickandmorty #glupiewykopowezabawy #seriale #damages #uklady #gorzkiezale #boldupy #tv
  • 4