Wpis z mikrobloga

Człowiek, który sprawił, że Polska była zieloną wyspą w czasie kryzysu.
To on zbudował tysiące kilometrów autostrad.
To on wynegocjował dla nas pieniądze z UE, które inwestowaliśmy w nasz biznes.

To on reprezentuje Europe dziś i może kiedyś wróci do nas, by uratować ten kraj jeszcze jeden raz.

Zapulsuj największego polskiego polityka XXI wieku.

#neuropa #4konserwy #gospodarka #feels #polityka
W.....i - Człowiek, który sprawił, że Polska była zieloną wyspą w czasie kryzysu.
To...

źródło: comment_R2pR3CEqtcH8JAOkcDqPOxIf94c8dfOX.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Triplesix: pieniadze z OFE nigdy nie byly Twoje, nigdy nie mogles sobie od tak ich wyplacic, to tylko Ty sobie tak wymarzyles. Trudno mi walczyc z Twoimi marzeniami. Znowu, odsyłam do uzasadnienia wyroku TK.

Tuska nie nagrali u Sowy.
  • Odpowiedz
@WalczacyzWombatami: po pierwsze nie pisałem do Ciebie, tylko do osoby która zapytała o rozwinięcie komentarza na temat partii rządzących a nie samego Tuska- nie wiem po co na siłę wpychasz się ze swoimi mądrościami. Po drugie, skoro już muszę Ci odpisać, pisze się "ot tak" a nie "od tak".

Edit:

Tego o wypłacaniu nawet nie komentuję, bo szkoda ryja strzępić. Albo nie masz pojęcia o czym mówisz, albo trollujesz- w
  • Odpowiedz
@WalczacyzWombatami: O k---a, #neuropa kompletnie odlatuje łechtając się do tego średniej klasy, skorumpowanego polityka, u którego jedyną dobrą rzeczą był PR od TVNu.

Podwyżka podatków, wzrost stopy bezrobocia, chapnięcie kasy z OFE, praktycznie żadnych pomysłów co do służby zdrowia, oczywiste wały przy prywatyzacji spółek skarbu państwa czy jakieś układziki wysokiego kalibru, na które wsiadało CBA ale oczywiście sprawy umarzano -- to są pierwsze z brzegu osiągnięcia rządów Tuska,
  • Odpowiedz