Wpis z mikrobloga

I z chlebakiem zamiast dworca ( ͡ ͜ʖ ͡)


@SmieszekZawadiaka: On jest taki po to, żeby przyjezdni endecy nie dali rady z niego wyjśc i psuc miasta ( ͡ ͜ʖ ͡)

A tak na poważnie trochę nie rozumiem tego hejtu na dworzec. Może jestem jakiś inny ale dla mnie ten dworzec jest całkiem funkcjonalny. Przypomina mi zresztą Hauptbanhof w Berlinie. Tyle,
@kanapeczka_z_kanapa:
Zanim nastał aktualny prezydent elekt i zrobił to miasto lewackim, to już wcześniej było:
"Miasto z najniższym bezrobociem, z jednymi z najwyższych średnich zarobków i jedno z najlepszych miast do życia wg. mieszkańców. Chyba tylko się cieszyc z 'lewackiego' Poznania".
On nie ma tutaj żadnej zasługi, poza tym, że narobił nam wrogów w rządzie i urzędzie wojewódzkim, czym przykręcił kurek z pieniędzmi z tychże miejsc.
On nie ma tutaj żadnej zasługi, poza tym, że narobił nam wrogów w rządzie i urzędzie wojewódzkim, czym przykręcił kurek z pieniędzmi z tychże miejsc.


@Smiechol: przecież nigdzie gdzie pis nie ma władzy w mieście nie idą środki z uw.
Wyjątek to Nowa Sól i Tyszkiewicz - ale to była propgandowa akcja
@Nicolai: We Wrocławiu także musi byc fatalnie, jeżeli wierzyc w to, co wypisują w internetach na temat Dutkiewicza( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda,że to co zdemolował we Wrocławiu ten ćwok trzeba będzie naprawiać latami i to za nasze pieniądze. Wrocław niegdyś piękne zabytkowe dziś zasrane galeriami,tandetną developerką,zalane równo betonem,wykarczowane...komercyjne i zasmrodzone :( Przykre jest to jak grupka bezmózgów popadła w samozachwyt i uważa,że ich pomysły są najwspanialsze na
@kanapeczka_z_kanapa: popatrz sobie jak wywija Jacuś w miejskim ratuszu i jakie ma pomysły, a następnie zastanów się czy ich wdrożenie (np. zwężki, światła itp. na wjazdach do miasta bo za duży ruch xD) nie spowoduje zahamowania rozwoju miasta, albo ucieczki do sąsiednich gmin gdzie rower nie jest priorytetem. Grobelnemu można było wiele zarzucić, ale miał jedną dobrą cechę dla biznesu - nie wtrącał się ze swoimi wizjami w funkcjonowanie tegoż.