Wpis z mikrobloga

Hej,

od początku lutego planuję naukę #octane od zera. Myślałem, żeby postować progress jak w przypadku digital paintingu u mnie.
Sęk w tym, że już nie chcę robić setnego tagu tylko bym już wrzucał pod #vfxnews. No i moje pytanie, czy nie będzie wam to przeszkadzać? Bo to jednak trochę inny content od dotychczasowego.
Żeby nie robić wam bajzlu, to będę wrzucać tylko raz w tygodniu, takie podsumowanie całego tygodnia z Octanem :)

#vfxnews
  • 11
@loczyn: wiesz, ja mało tagów dodaję do obserwowanych, a Twój jest jednym z nich. Od czasu do czasu wrzucałeś fajny content i nawet dla kogoś nie związanego z branżą, jak ja, było to całkiem ciekawe. Ale przez powiadomienia z ostatnich dni poważnie zastanawiam się nad unsubem.
@Rezix: pewnie, jeśli siedzisz w temacie to im więcej tym lepiej, ja tylko dorzucam swoje mniejszościowe 3 grosze :).
@loczyn: Ok, więc co mi się najbardziej podobało to ciekawostki, rozmowy o programach itp wrzucane w formie listy (jak np. ten o oczach). To co mnie zaczęło troszkę irytować to śmieszne obrazki i rzeczy, które "newsami" jak tag sugeruje nie są. Oczywiście bez hejtu, jestem w mniejszości, bo jak wspominałem -
@MrGreeneye: Dzieki :)
Kazde zdanie sie liczy. Felietony (czyli te o portfolio, pracy etc) zostaną, bo wydaje mi sie, ze to tworzy prawdziwa wartosc tagu (nie tylko przeklejki fajnych rzeczy ze swiata).
Jednak o kwestii "spamu" tez myslalem i tu moge Ci obiecac ze go juz nie bedzie.
Co najwyzej "humorek" bede dorzucal do tresci wlasciwej, zeby po prostu bylo rzadziej - ale dobrej jakosci :)