Wpis z mikrobloga

@suicide_is_painless: Nie ma się co przejmować tą dziwką. Pocierpisz teraz trochę, długo zajmie ci zanim dojdziesz do siebie i szczególne w tym etapie życia ważne byś miał co robić, co odciągnie się od tych myśli. Popatrz na to tak - dobrze się stało, bo nie musisz dzielić życia z kimś kto by cię zdradził i tak w późniejszym etapie życia. Wiem, że to ciężko, ale nie bądź taką #!$%@?ą jak my
@Sejfti:
program nazywa sie cerberus.
fobrze dziala na samsungu tablecie.
teraz mam lg i dziala ale nie tak super.

ogolnie - programem zrobisz wiecej niz telefonem.
mozesz np. wlaczyc miktofon zdalnie, nagrac film - oczyeiscie zdslnie, bez wiedzy wlascicirla.
przejrzysz logi sms, logi polaczen itd. itp.
naprawde - kombajn. polecam
na googleplay da jakies problemy yeraz z jego kupidniem.
ja go kupilem wlasnie tam okolo 2014 roku.
i byly to eierz
@suicide_is_painless: nie rób tego nigdy więcej, ok? Przez idiotów nie warto, większość ludzi to #!$%@? ameby, które nie zasługują na życie i tym bardziej nie warto się nimi przejmować i iść do przodu. Każda porażka (poza tym to w końcu nie z Twojej winy) czyni Ciebie silniejszym. Moze jesteś za miły, a później inni to wykorzystuja. Pracuj nad pewnością siebie. Stay strong.
@suicide_is_painless: powiem tak: będzie ciężko, ale nie daj i się przetrzymaj ten ból. Zobaczysz, że po jakimś czasie odżyjesz totalnie. Nie załamuj się. Znajdź sobie szybko jakieś hobby, sport (nawet bieganie, bo nie wymaga niczego jak wyjście z domu) i zacznij to robić.