Wpis z mikrobloga

@Madlen_: Oj nie dorysowałem u góry ale faktycznie jest tam droga :D miałem dzisiaj stłuczkę, ja byłem 2. Pan sprawca nawet po przyjeździe policji gdy dwóch policjantów mu tłumaczyło dlaczego jest winny kolizji nie chciał uwierzyć że złamał przepisy, bo przecież jechał prosto i miał pierwszeństwo wg znaku.

Tak chciałem sprawdzić świadomość Mirków nt. przepisów drogowych.

@goferek: @moris93: @DFGT: @pstjepan: @WilkZWallStreet:

@wonsz_smieszek: Tak tylko zapytam,
@wonsz_smieszek: Ale to twoja wypowiedź ma formę ofensywną, popatrz na posty wyżej. Krótka i zwięzła wypowiedź albo śmieszki, twoja to zwykłe wymądrzanie i arogancja.

@Lucius: wynika to z tego, że na wykopie sami wszechwiedzący siedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) (już dawno wykop zrobił się drugą elektrodą, gdzie zadanie jakiegokolwiek prostego pytania wiąże się z tym że zostajesz uznany za idiotę albo trolla).

Rozmawiałem o tej sytuacji
@Zakakaikane: Nie ma ofensywnej. Jest stwierdzeniem faktów w pierwszych dwóch zdaniach, mojego odczucia w trzecim. Chyba, że poczułeś się zaatakowany moim pytaniem "jak można mieć wątpliwość?". Czy po prostu mam wrzucić milion uśmieszków i XD, żeby nie było "ofensywnie"?
@wonsz_smieszek: Nie będę ci punktował dlaczego uważam, że twoja wypowiedź jest ofensywna. Jeśli tego nie rozumiesz - spoko, przyzwyczaiłem się do tego na wykopie że kulturalnej dyskusji ze świecą tutaj szukać. Forma wypowiedzi to typowe pajacowanie pod plusy.
@wonsz_smieszek: Albo np. że masz nadzieję że nie mam prawa jazdy ewentualnie hurr durr jak można mieć wątpliwość na tak prostym skrzyżowaniu. Na którą drogę "WJEŻDŻAJĄ" też poniekąd ma znaczenie bo jeśli pojazdy jechałyby zgodnie z drogą z pierwszeństwem problemu nie ma, bo ruch jest bezkolizyjny.